Distributoři

Co je nového u distributorů náhradních autodílů

AD Partner se stal distributorem společnosti HaynesPro

Databáze HaynesPro (dříve Vivid) nabízí komplexní služby zaměřené na shromažďování, správu a integraci dat pro opravy a údržbu automobilů.

Rozšíření nabídky dílů řízení a zavěšení LEMFÖRDER u Stahlgruberu

V měsíci září a říjnu 2017 společnost Stahlgruber rozšířila nabídku prémiové značky LEMFÖRDER o více než 500 nových referencí dílů řízení a zavěšení náprav.

Vačkové sady pro PD motory mají svůj web

Společnost KS Motor vytvořila speciální samostatný web, který obsahuje nejběžnější vačkové sety pro PD motory a současně poskytuje zajímavé informace, články a doporučení pro jejich výběr, bezproblémovou instalaci a optimální funkci.

Auto Partner SA vstupuje na rumunský trh

Vedení společnosti Auto Partner SA informovalo o založení své druhé zahraniční pobočky - AP Auto Partner RO s.r.l. ze sídlem v Bukurešti. Po České republice se jedná o druhou zemi, kde bude mít Auto Partner SA přímé zastoupení.

Firma AD Polska se mění na ELIT

Zákazníci a dodavatelé AD Polska se naposledy zúčastnili výročního zasedání pod starým názvem. Po změně vlastníka bude nyní distribuční a servisní síť působit pod značkou Elit.

Prodejny Auto Kelly zavřeny

28.10.2017 budou všechny prodejny Auto Kelly zavřené z důvodu zákonného nařízení.

Film Inter Cars byl oceněn v Cannes

Inter Cars Capital Group přidala další sochu do široké škály titulů a odměn. Jeden z jeho filmů byl odměněn v prestižní soutěži Cannes Corporate Media & TV Awards.

Nové položky přepínačů Valeo ve Stahlgruberu

Stahlgruber má nyní v nabídce přes 250 položek přepínačů VALEO na VW, Škoda, Renault, PSA.

Allstar upravil ceník dopravného pro Česko a Slovensko

Společnost Allstar od 1.10.2017 upravila ceny za dopravu zboží. Cena za dopravu u velkoobchodních partnerů se liší v závislosti na individuálně nastavených podmínkách.