Co je nového u distributorů náhradních autodílů

AUTEL - revoluce v diagnostice 17 února 2017

AUTEL - revoluce v diagnostice

Firma ALLSTAR představuje TOP diagnostiku značky AUTEL, která je velmi rychlá, chytrá, výkonná a přitom maximálně mobilní. Autel je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů profesionálních diagnostických nástrojů, zařízení a příslušenství na trhu s autopříslušenstvím.

Novinka u STAHLGRUBERu – jednodílné brzdové kotouče ATE 24 února 2017

Novinka u STAHLGRUBERu – jednodílné brzdové kotouče ATE

Firma STAHLGRUBER rozšířila nabídku výrobce Continental ATE o novinku - jednodílné brzdové kotouče pro různé modely vozů Mercedes-Benz (2013-).

Výfuky NOVAK nově u APM 23 února 2017

Výfuky NOVAK nově u APM

Bohatý sortiment výfukových dílů u APM Automotive nově rozšířily výrobky značky NOVAK, které disponují ověřenou OE kvalitou, kvalitním zpracováním a především nadstandardní tříletou zárukou.

TROST - nový katalog klimatizací 22 února 2017

TROST - nový katalog klimatizací

V nabídce společnosti TROST přibyl nový katalog, obsahující přehled všeho podstatného pro servis klimatizací. Přehled obsahuje spotřební pro hledání úniků, elektronické detektory, materiál a vybavení pro čištění a desinfekci další pomocný materiál.

Auto Kelly má řešení EET pro autoservisy 22 února 2017

Auto Kelly má řešení EET pro autoservisy

E-shop autokelly.cz nyní umí vystavit fakturu pro zákazníky autoservisů a navíc snadno, rychle a zdarma vyřeší elektronickou evidenci tržeb – EET.

Zapalovací cívky Tesla v nabídce Autoparts 22 února 2017

Zapalovací cívky Tesla v nabídce Autoparts

Firma Autoparts rozšířila sortiment o zapalovací cívky Tesla. V nabídce je kompletní sortiment cívek pro automobily Škoda.

Aktualizovaný Katalog oblečení a reklamních předmětů 22 února 2017

Aktualizovaný Katalog oblečení a reklamních předmětů

Firma Trost právě aktualizovala Katalog oblečení a reklamních předmětů pro konceptové partnery.

MEYLE - preferovaný dodavatel pro skupinu ATR (IPAS) 21 února 2017

MEYLE - preferovaný dodavatel pro skupinu ATR (IPAS)

MEYLE AG je nyní mezinárodně preferovaný dodavatel nákupního sdružení ATR (IPAS). Pod statusem IPAS sdružuje nákupní organizace ATR ,v oblasti nezávislého trhu s náhradními díly, portfolio svých preferovaných dodavatelů pro 55 trhů. Výrobce z Hamburku, firma MEYLE obdržela tento status díky svému know-how a rozsáhlému sortimentu v produktových skupinách - podvozek a řízení. Zákazníci mohou díky tomu nejenom nakupovat […]

EET v autoservisu 20 února 2017

EET v autoservisu

Je nejvyšší čas zjistit, od kdy se vás EET týká a jak se připravit. Ožehavé téma se nezadržitelně blíží už i do vašich garáží, servisů a opraven. Firma Trost připravila stručný přehled, který vysvětlí, co to pro vás znamená a pomůže vám s přechodem na nový systém elektronické evidence tržeb neboli EET.

Stavitelná vzpěra na víko zavazadlového prostoru u Servindu 17 února 2017

Stavitelná vzpěra na víko zavazadlového prostoru u Servindu

Firma Servind s.r.o. nabízí jako novinku vzpěru do zavazadlového prostoru, motoru, či dveří pootevřených v konkrétním úhlu. Jedná se o velmi profesionální řešení od společnosti Hamach.