Corteco GmbH

Corteco GmbH

  • Badener Str. 4
    69493 Hirschberg
    Germany
  • www.corteco.com
  • +49-6201-25964-0

Společnost CORTECO byla založena roku 1932. První továrna byla postavena v Itálii a zabývala se těsněním pro hřídele. Vzhledem k vysoké kvalitě a spolehlivosti výrobků, se značka těšila velké přízni zákazníků. Díky tomu došlo k rozhodnutí rozšířit nabídku i na další automobilové náhradní díly.

V současné době má CORTECO pobočky v Polsku, Německu, Mexiku a Singapuru. Desítky let zkušeností ve výrobě komponentů pomáhají vylepšit produktivitu, efektivitu a kvalitu výrobků. Nyní společnost nabízí těsnění brzdových instalací nebo filtry vzduchu a kabiny, motorová ložiska, zavěšení, a tlumiče. Vše je k dispozici pro mnoho modelů vyrobených v Evropě, Americe a Asii.

Corteco patří do skupiny Freudenberg Group, jejíž mateřská společnost byla založena již v roce 1887.

Společnost vyrábí více než 19.000 produktů splňující kvalitu OE. Výrobní závody má Corteco ve více než 15 různých zemích, přičemž své výrobky dodává zákazníkům v 60 zemích po celém světě.

Do sortimentu patří: gufera, kompletní sady těsnění motoru, sací a výfuková těsnění, sady pro klikové skříně, sady těsnění pro dříky ventilů, sady těsnění pro hlavy válců, sady těsnění pro olejové vany, šrouby pro hlavy válců, těsnění hlavy válců, těsnicí hmoty.

Články o společnosti:

Corteco nabízí výrobky pro Start-Stop systémy

CORTECO od konce roku 2015 označuje symbolem „Ready Start-Stop“ na viditelném místě obalu všechny řemenice a silentbloky motoru, určené pro Start-Stop systém. Je to specifické označení nejvyšší kvality a standardu OE těchto kritických součástek.

Získej dárek k filtrům CORTECO u ELITu

Ke každému zakoupenému kabinovému filtru CORTECO s aktivním uhlím čistič klimatizace CARAMBA Perfekt Klima za 1 Kč. Akce probíhá u firmy ELIT od 29.5. do 11.6.2017. Nabídka platí do vyčerpání zásob dárků.

12. týden v Elitu: Filtry UFI a Corteco

Nakupujte v týdnu od 20.3. do 26.3.2017 filtry UFI a Corteco + něco navíc z vybavení servisů.

Nakupujte kabinové filtry CORTECO ještě výhodněji

Při jednorázovém nákupu minimálně 5 kusů libovolných kabinových filtrů CORTECO získáte na tuto objednávku slevu 53 %. Akce probíhá po celý říjen 2016. Podrobnosti, zajímavosti a další informace ke stažení ve formátu PDF - ZDE.

Rozšířený sortiment těsnění Corteco

Firma coraHB rozšířila sortiment těsnění Corteco.

Více