Novinky z trhu aftermarketu

Diagnostické testery Delphi a levné napodobeniny 17 února 2017

Diagnostické testery Delphi a levné napodobeniny

Delphi se ostře vymezuje proti levným padělkům svých testerů, které mohou poškodit dobré image značky. Neoriginální výrobky se mohou výrazně odlišovat funkčností a kvalitou od originálu. V extrémních případech může dokonce dojít k poškození řídící jednotky ECU diagnostikovaného auta.

AUTEL - revoluce v diagnostice 17 února 2017

AUTEL - revoluce v diagnostice

Firma ALLSTAR představuje TOP diagnostiku značky AUTEL, která je velmi rychlá, chytrá, výkonná a přitom maximálně mobilní. Autel je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů profesionálních diagnostických nástrojů, zařízení a příslušenství na trhu s autopříslušenstvím.

Denso nově nabízí také MAP senzory 24 února 2017

Denso nově nabízí také MAP senzory

Firma DENSO uvedla do své nabídky novou řadu výrobků. Jedná se čidla tlaku vzduchu (MAP).

Novinka u STAHLGRUBERu – jednodílné brzdové kotouče ATE 24 února 2017

Novinka u STAHLGRUBERu – jednodílné brzdové kotouče ATE

Firma STAHLGRUBER rozšířila nabídku výrobce Continental ATE o novinku - jednodílné brzdové kotouče pro různé modely vozů Mercedes-Benz (2013-).

Udržitelnost kompresorů řeší setkání COP21 v Paříži 23 února 2017

Udržitelnost kompresorů řeší setkání COP21 v Paříži

Rob Jenkinson, ředitel korporátního oddělení pro udržitelnost SKF, říká, že dohoda dosažená v Paříži musí nyní vést k legislativním krokům – zavádějící praktická opatření, která omezí budoucí nárůsty teploty na méně než 2 stupně C.

Continental získal ocenění Výrobce pneumatik roku 23 února 2017

Continental získal ocenění Výrobce pneumatik roku

Během závěrečného večera na veletrhu Tire Technology Expo 2017, který se konal ve dnech 14. až 16. února v Hannoveru, získala společnost Continental od odborného časopisu „Tire Technology International“ se sídlem ve Velké Británii ocenění Výrobce pneumatik roku.

Brisk bude dodávat snímače do Ruska 23 února 2017

Brisk bude dodávat snímače do Ruska

Brisk je přední světový výrobce zapalovacích svíček. Firma z Tábora se brzy stane generálním dodavatelem snímačů pro největší ruskou automobilku AvtoVAZ, kterou ovládá Aliance Renault - Nissan.  

Výfuky NOVAK nově u APM 23 února 2017

Výfuky NOVAK nově u APM

Bohatý sortiment výfukových dílů u APM Automotive nově rozšířily výrobky značky NOVAK, které disponují ověřenou OE kvalitou, kvalitním zpracováním a především nadstandardní tříletou zárukou.

TROST - nový katalog klimatizací 22 února 2017

TROST - nový katalog klimatizací

V nabídce společnosti TROST přibyl nový katalog, obsahující přehled všeho podstatného pro servis klimatizací. Přehled obsahuje spotřební pro hledání úniků, elektronické detektory, materiál a vybavení pro čištění a desinfekci další pomocný materiál.

Nová řada plniček klimatizace Magneti Marelli 22 února 2017

Nová řada plniček klimatizace Magneti Marelli

Magneti Marelli rozšiřuje svou nabídku o novou řadu plniček klimatizací – Alaska. Zařízení mají nový design a nová, patentovaná technická řešení.