Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Auto Kelly nabízí náhradní díly na turbodmychadla

Do nabídky společnosti Auto Kelly přibyl další zajímavý sortiment – náhradní díly na opravy turbodmychadel renomovaného italského výrobce Turborail. Stávající nabídku kompletních turbodmychadel (nových i repasovaných) tak rozšířili o možnost koupě jednotlivých náhradních dílů.

Nové brzdové destičky Textar pro další značky vozidel

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové destičky pro nový Citroën C3 Aircross II a nový Jeep Compas.

Opravné sady ventilačních systémů VAICO nově u Auto Kelly

Kompletní sortiment opravných sad ventilačních systémů klikové skříně VAICO nyní nově najdete v nabídce Auto Kelly. 

Novinka od NEXA AUTOCOLOR

Společnosti Autolaky JANOUŠEK a Auto Fit, spol. s r.o., distributoři výrobků společnosti NEXA AUTOCOLOR, uvádí na český trh novinku - 2K čirý lak P190-6570. Jde o akrylátový 2K čirý lak s obsahem VOC pod 420 g/l. Hlavními přednostmi tohoto laku jsou snadná aplikace a vynikající vzhled na bázích AQUABASE® Plus.

Hengs Blue.care jako novinka u Stahlgruberu

Vědecké studie ukázaly, že kvalita vzduchu ve vozidle má významný vliv na bezpečnost. Kabinové filtry vytvářejí zdravý a svěží vzduch. Účinně blokují pyl, jemný prach, bakterie a nepříjemné zápachy.

Valeo dokončuje akvizici společnosti FTE

Valeo po získání souhlasu od Evropské komise a tureckého úřadu pro hospodářskou soutěž ohlašuje akvizici FTE Automotive, předního výrobce vypínacích ložisek.

Skvělá auta a poodhalená těla - nový kalendář LIQUI MOLY

Společnost LIQUI MOLY zveřejnila svůj erotický kalendář na rok 2018 a také další dva nástěnné kalendáře. Snímky byly pořízeny v servisním středisku na úpravy automobilů Hamann. Firma Hamann se postarala o to, aby se modelky musely dělit o pozornost se skvělými vozy.