Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Křišťálovou kouli nebrat: Kam kráčí učňovské školství?

Kam spěje to naše české učňovské školství? Odpověď na otázku není jednoduchá. Pravidelný a bdělý čtenář si jistě vzpomene na můj článek pod názvem Hledáme barmana zn. vyučený mechanik, který zde vyšel, a také na sérii článků, které vyšly v reakci na něj.

Federal-Mogul představí na veletrhu Equip Auto 2017 novou řadu Champion®

Federal-Mogul Motorparts bude ve dnech 17. až 21. října 2017 jedním z vystavovatelů veletrhu Equip Auto v Paříži. Veletrh se bude konat na pařížském výstavišti Porte de Versailles.

Nové brzdové kotouče Textar pro další značky vozidel

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové kotouče pro nový Citroën C4 a Volvo S90.

16. Veletrh automobilových dílů, nářadí a vybavení servisů INTER CARS (fotogalerie)

Ve dnech 22 až 24. září 2017 proběhl tradiční veletrh firmy Inter Cars s číslovkou 16. Přinášíme vám fotogalerii z této výstavy.

Aktualizované vydání katalogu PŘEZOUVÁME od Stahlgruberu

Společnost Stahlgruber vydala  II. vydání katalogu se spotřebním materiálem pro specializované pneuservisy a další zákazníky, kteří se těmito službami zabývají. 

Měření emisí nezkvalitní, rozhodli o tom vlivní?

Sdružení ASEM informovalo o sdělení společnosti ŠKODA Auto a.s. o změně pokynů pro měření emisí, které bylo zveřejněno na informačním portálu Ministerstva dopravy. Díky cca 1 % vozidel, kde se nenačte Readiness Code, se změnila pravidla pro zbývajících 99 % vozidel. Podle nových pokynů je možno mazat paměť závad bezprostředně před nebo dokonce i během "Měření […]

Prodejna Auto Kelly v Bruntále bude od 2.10. na nové adrese

Pobočka Auto Kelly v Bruntále bude mít od 27.9. do 1.10.2017 zavřeno. Od 2.10. ji najdete na nové adrese v Zeyerově ulici naproti Lidlu v Bruntále. V den státního svátku 28.9.2017 budou všechny prodejny Auto Kelly z důvodu zákonného nařízení zavřené.

STAHLGRUBER tip: přeměňovač rzi a základní nátěr na kovy v jednom

STAHLGRUBER TIP 7 představuje sprej TEROSON VR 625, který váže rez, která se vytvořila na kovových površích a přeměňuje ji na stabilní hmotu, čímž zabraňuje dalšímu rezivění.