Informace a novinky z trhu pneumatik a pneuservisů

Bridgestone dodává pneumatiky značce Alfa Romeo pro její první prémiové SUV střední třídy 24 května 2017

Bridgestone dodává pneumatiky značce Alfa Romeo pro její první prémiové SUV střední třídy

Bridgestone byl značkou Alfa Romeo vybrán jako dodavatel pneumatik pro její první prémiové SUV střední třídy. Pneumatika Bridgestone Dueler H/P Sport s technologií run-flat a vlastnostmi pro celoroční provoz bude součástí standardní výbavy zcela nového modelu Alfa Romeo Stelvio 2018.

Celoroční pneumatika od Continentalu 19 května 2017

Celoroční pneumatika od Continentalu

Continental nyní nabízí nový plášť určený do městského provozu a mírného počasí: pneumatiku AllSeasonContactTM.Continental přišel s inovativní kombinací profilu dezénu, pryžové směsi, kontury a konstrukce pneumatiky. Díky tomu Continental výrazně zmírnil nedostatky, které v minulosti vycházely najevo při použití univerzálních pneumatik v zimě nebo na mokré vozovce. Současně se podařilo dosáhnout toho, že nová AllSeasonContactTM […]

Pirelli představuje barevné pneumatiky Color Edition 16 května 2017

Pirelli představuje barevné pneumatiky Color Edition

Pirelli vychází vyvinutím barevných edicí pneumatik P Zero a Winter Sottozero vstříc poptávce po individualizaci. V rámci Color Edition jsou připraveny čtyři barvy: červená,žlutá, bílá a stříbrná. Použitý barevný styl a technologie pocházejí přímo ze světa Formule 1 a umožňují pneumatiku vhodně sladit s barevným provedením automobilu.

Bridgestone a Saroléa se chystají na závod Isle of Man TT 16 května 2017

Bridgestone a Saroléa se chystají na závod Isle of Man TT

Bridgestone pokračuje v partnerství s belgickým výrobcem elektrických motocyklů Saroléa a společně se připravují na čtvrtou účast v závodě TT Zero na ostrově Man, který se uskuteční 7. června.

Pirelli Connesso – propojená pneumatika 15 května 2017

Pirelli Connesso – propojená pneumatika

Pirelli Connesso je tvořené speciálně vyvinutými senzory umístěnými v pneumatice, které komunikují s aplikací v chytrém mobilním telefonu a také se servery Pirelli (Pirelli Cloud).

BestDrive opět pořádá Road Show 12 května 2017

BestDrive opět pořádá Road Show

Letos se koná již čtvrtý ročník BestDrive Road Show na 15 místech rozmístěných po České a Slovenské republice. Některé služby motoristům zde budou nabídnuty zcela zdarma.

Společnost Nokian Tyres investuje do stavby továrny v USA 11 května 2017

Společnost Nokian Tyres investuje do stavby továrny v USA

Představenstvo společnosti Nokian Tyres se rozhodlo investovat do třetí továrny. Nová továrna vyroste na zelené louce ve městě Dayton ve státě Tennessee v USA. Roční kapacita továrny dosáhne 4 milionů pneumatik s možností budoucího rozšíření a součástí budovaného komplexu se stanou i skladovací prostory s kapacitou pro 600.000 pneumatik. Celková výše investice je v tomto okamžiku přibližně 360 […]

Bridgestone znovu na stupních vítězů 5 května 2017

Bridgestone znovu na stupních vítězů

Pneumatiky Bridgestone byly více než 20 hodin v čele závodu 24 h Le Mans Moto. Po nelítostném boji musel nakonec tým YART přenechat první místo dalšímu týmu se ztrátou necelých 20 sekund, což je nejmenší časový rozdíl mezi 1. a 2. místem v historii. 

Continental radí, co se starými pneumatikami 28 dubna 2017

Continental radí, co se starými pneumatikami

Firma Continental přináší několik řešení, co udělat s pneumatikami, pokud vám doslouží.

Kola DOTZ Revvo vyšperkují vzhled automobilu 28 dubna 2017

Kola DOTZ Revvo vyšperkují vzhled automobilu

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak vypadá design DOTZ Revvo v černém nebo bronzovém provedení třeba na Audi TT, BMW M2 nebo VW Golf 7.