APM Automotive: Operátor/prodejce/řidič

12. listopadu 2017, 15:06 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

Operátor/prodejce/řidič – Chomutov

Náplň práce:
• Přijímání, zpracování a evidence objednávek
• Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
• Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
• Práce s příslušným evidenčním a informačním SW
• Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby

Požadavky:
• ÚSV / SOU
• Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, praxe na obdobné pozici vítána
Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
• Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
• Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování
• Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
• Zaškolení na pozici

Nástup:
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Operátor/prodejce/řidič – Chomutov.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.