APM Automotive: Přijímací technik

26. února 2018, 17:35 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

Přijímací technik – Kdyně

Náplň práce: Jednosměnný provoz
Příjem, kontrola a evidence vráceného zboží
Vystavování příslušných dokladů
Balení a expedice zboží, označování zásilek
Práce se čtecím zařízením
Práce na PC s příslušným evidenčním SW firmy

Požadavky:
SO s výučním listem
Znalost práce na PC (Word, Excel, internet,.)
Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost
Znalost autodílů výhodou

Nabízíme:
HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Nástupní mzda vzhledem k praxi, po zapracování možný nárůst
Příspěvek na stravování 90,- Kč, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
Vše potřebné Vás naučíme

Nástup: Možný ihned

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám na níže uvedená telefonní čísla nebo na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Přijímací technik – Kdyně.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.