APM Automotive: Řidič/skladník

4. srpna 2017, 15:33 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

Řidič/skladník
České Budějovice

Náplň práce:
Řízení dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
Vyzvedávání reklamovaného zboží
Zajišťování průvodních formulářů
Naskladňování, vyskladňování zboží
Práce v jednosměnném provozu

Požadavky:
SOU / vyučen (vyučen v oboru automechanik výhodou)
ŘP skupiny B, velmi dobrá znalost autodílů
Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Zaškolení na pozici
Stravenky v hodnotě 90,- Kč, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
Profesního rozvoj podpořený firemními vzdělávacími programy
Odpovídající mzdové ohodnocení podle vzdělání a praxe s možností navýšení po zapracování

Nástup:
08/2017 nebo dle dohody

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Řidič/skladník – České Budějovice

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.