APM Automotive: Řidič/skladník/operátor/prodejce

15. července 2018, 17:10 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

Řidič/skladník/operátor/prodejce
Plzeň

Náplň práce:
Řízení malého dodávkového vozidla
Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
Zpětné vyzvedávání reklamovaného zboží
Zajišťování průvodních formulářů
Vystavování faktur, dobropisů, příjem hotovosti, odvod tržeb
Osobní komunikace se zákazníky
Provádění běžné údržby vozidla

Požadavky:
ÚSV / SOU
Řidičský průkaz skupiny B + praxe v řízení motorového vozidla
Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
Počítačová gramotnost – obsluha firemního SW
Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

Nabízíme:
HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Odpovídající mzda vzhledem k praxi na stejné – obdobné pracovní pozici, po zapracování možný nárůst
Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Nástup: dle dohody

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady? Pak neváhejte a ozvěte se nám na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Řidič/skladník/operátor/prodejce – Plzeň.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.