APM Automotive: Operátor/prodejce/řidič

14. ledna 2018, 14:48 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

Operátor/prodejce/řidič – Benešov

Náplň práce:
– Přijímání, zpracování a evidence objednávek
– Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
– Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
Práce s příslušným evidenčním a informačním SW
– Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby

Požadavky:
– ÚSV / SOU
– Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti,
– Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
– Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
– Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
– Praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:
– Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
– Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování
– Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity
– Zaškolení na pozici

Nástup: dle dohody
Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám na níže uvedená telefonní čísla nebo na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Operátor/prodejce/řidič – Benešov.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.