ELIT CZ: Řidič – skladník

16. prosince 2018, 9:24 Job offer may be outdated

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., patřící do nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého rostoucího týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici

ŘIDIČ – SKLADNÍK
Zličín, Parduboce,Olomouc, Břeclav, Ostrava, Kolín, Vysočany, Brno a Frýdk-Místek

Jste zkušený řidič, který se nebojí manuální práce? Staňte se členem našeho ELITního týmu!

Pracovní náplň:
– Přijímáte a evidujete zboží, udržujete pořádek ve skladu.
– Připravujete a kompletujete zakázky.
– Odvezete včas a bezchybně zboží zákazníkovi.
– Nesete odpovědnost za vyúčtování finanční hotovosti a předání fakturace zákazníkovi.
– Efektivně spolupracujete s ostatními kolegy z pobočky – jste jeden tým!

Co očekáváme?
– Spolehlivost, odpovědnost.
– Řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel).
– Vstřícný a pozitivní přístup k zákazníkům.
– Čistý trestní rejstřík.
– Pokud se vyznáte v autodílech, je to velkou výhodou.
– Schopnost rychle se učit a pracovat samostatně ve vysokém tempu.

Co nabízíme?
– Komplexní zaškolení
– Hlavní pracovní poměr.
– Řízení kvalitních, pravidelně servisovaných, vozidel typu Ford Tranzit, Fiat Ducato nebo Opel Combo.
– Možnost kariérního růstu.
– Stravenky.

Proč se stát ELIŤÁKEM?
Elit je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:

– Firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům. K dispozici budete mít vše, co potřebujete, pro zabezpečení efektivní práce.
– Mzdové ohodnocení je ve Vašich rukou (fixní mzda+ odměny v závislosti na Vašem i kolektivním úspěchu).
– Odměna je tak přímo úměrná výsledkům prodeje, pokud budete úspěšní, maximálně Vás podpoříme.
– Možnost kariérního růstu- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás svou kariéru i začínali.
– Přátelskou firemní kulturu, moderní a čisté zázemí firmy.
– Možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného dodavatele.
– Slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro Vaši rodinu.
– A samozřejmě systém zajímavých zaměstnaneckých výhod, jako je Multisport karta a řada pobočkových akcí.
– Nastoupit můžete kdykoliv po dohodě.

A především – proč ELIT? Protože jsme víc, než jen autodíly!

Těď už stačí jediné – poslat nám životopis na email: elit@elit.cz. V hlavičce emailu vždy uvádějte název pozice, která Vás zaujala.

Odesláním svých osobních údajů beru na vědomí, že společnost Auto Kelly a.s., se sídlem Ocelářská 891/16, 190 00 Praha 9 – Vysočany („Auto Kelly“) a společnost ELIT CZ, spol. s r.o., se sídlem Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5 („ELIT“) je oprávněna zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení a pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve společnosti Auto Kelly nebo ELIT, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Bližší informace o mých právech a o zpracování osobních údajů ze strany Auto Kelly a ELIT jsou obsaženy v dokumentu „Zásady zpracování osobních údajů“, který je k dispozici na internetových stránkách Auto Kelly a Elit.