ELIT CZ: Prodavač autodílů

16. prosince 2018, 9:23 Job offer may be outdated

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., patřící do nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého rostoucího týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici

PRODAVAČ AUTODÍLŮ
Vysočany, Zličín, Horní Měcholupy, Kroměříž a Jihlava

Jste nadšenec do aut a motorek, kterého baví komunikace s lidmi, nebo už má i zkušenosti s prodejem?

Staňte se členem ELITního týmu!

Pracovní náplň:
– Aktivně prodáváte náš sortiment autodílů a služeb zákazníkům.
– Přijímáte objednávky, identifikujete zboží, zadáváte do systému, vystavujete účetní doklady.
– Poskytujete informace o stálé nabídce Elitu či akčních novinkách, zjišťujete potřeby a přání zákazníků a hledáte pro ně nejvhodnějšího řešení.
– Přijímáte a vyřizujete reklamace.
– V případě potřeby nahradíte řidiče a dovezete objednávku k zákazníkovi – nesete odpovědnost za předání fakturace
– Přispíváte k pohodovému chodu prodejny, pravidelně doplňujete zboží/katalogy, věnujete se související administrativě a odpovídáte za pokladnu.
– Udržujete prodejnu v čistotě.

Co očekáváme?
– Pro-aktivita, nadšení, zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnost.
– Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup.
– Zájem o  obor – znalosti o osobních autech a motorkách
– Pokud jste absolvent školy zaměřené na auta nebo dopravu, tak Vás všechno rádi naučíme.
– Samozřejmostí je řidičský průkaz typu B.
– Nedělá Vám problém práce na počítači a brzy se tak budete orientovat v našem objednávkovém systému.

Co nabízíme?
– Komplexní zaškolení.
– Práce na hlavní pracovní poměr
– Možnost kariérního růstu.
– Přátelské pracovní prostředí.

Proč se stát ELIŤÁKEM?
Elit je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme jedním z leaderů. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy:
– Firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům. K dispozici budete mít vše, co potřebujete, pro zabezpečení efektivní práce.
– Mzdové ohodnocení je ve Vašich rukou (fixní mzda+ odměny v závislosti na Vašem i kolektivním úspěchu).
– Odměna je tak přímo úměrná výsledkům prodeje, pokud budete úspěšní, maximálně Vás podpoříme.
– Možnost kariérního růstu- všichni naši vedoucí zaměstnanci u nás svou kariéru i začínali.
– Přátelskou firemní kulturu, moderní a čisté zázemí firmy.
– Možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako spolehlivého a vstřícného dodavatele
– Slevy na náhradní díly na Váš vlastní vůz nebo pro Vaši rodinu.
– A samozřejmě systém zajímavých zaměstnaneckých výhod, jako je například Multisport karta a pobočkových akcí.
– Nastoupit můžete kdykoliv po dohodě.

A především – proč ELIT? Protože jsme víc, než jen autodíly!

Těď už stačí jediné – poslat nám životopis na email: elit@elit.cz. V hlavičce emailu vždy uvádějte název pozice, která Vás zaujala.

Odesláním svých osobních údajů beru na vědomí, že společnost Auto Kelly a.s., se sídlem Ocelářská 891/16, 190 00 Praha 9 – Vysočany („Auto Kelly“) a společnost ELIT CZ, spol. s r.o., se sídlem Jeremiášova 1283/18, 15500 Praha 5 („ELIT“) je oprávněna zpracovávat mnou poskytnuté osobní údaje po dobu výběrového řízení a pro případné jednání o uzavření pracovního poměru ve společnosti Auto Kelly nebo ELIT, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Bližší informace o mých právech a o zpracování osobních údajů ze strany Auto Kelly a ELIT jsou obsaženy v dokumentu „Zásady zpracování osobních údajů“, který je k dispozici na internetových stránkách Auto Kelly a Elit.