Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

OSRAM Night Breaker: Světlem proti tmě

Autožárovky OSRAM Night Breaker slaví desetileté výročí. V současné době je nejsilnější autožárovkou z této řady model Night Breaker Laser, který poskytuje oproti standardním žárovkám o 130 procent více světla.

Konec oslňování světly protijedoucích vozidel

Společnost Varroc Lighthing Systems otevřela novou high-tech laboratoř, jejíž součástí je i 50 metrů dlouhý světelný tunel vybavený mimořádně přesným goniometrem měřícím intenzitu světelných paprsků pod různými úhly. Mohou tak testovat inteligentní adaptivní světlomety, které samy dokáží rozpoznat protijedoucí vůz a budou schopny autonomně a plně bez zásahu řidiče upravit intenzitu světel.

Nové brzdové čelisti Textar pro další značky vozidel

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové čelisti pro nový Opel Karl a Smart Fortwo.

Kondenzátory chlazené kapalinou – efektivnější a úspornější

Systém klimatizace odebírá teplo z kabiny automobilu a vypouští ho ven. Jeho nejvíce zatíženou součástí je právě kondenzátor. Konstruktéři společnosti Valeo objevili způsob, jak zjednodušit jeho fungování, a zároveň snížit spotřebu paliva, kterou zapnutá klimatizace zvyšuje.

Filtr pevných částic na brzdy od firmy MANN + HUMMEL

Brzdění v městské dopravě vytváří podstatně více prachu než emise výfukových plynů. Více než 90 % tohoto prachu obsahuje velmi jemné částice, které mají negativní vliv na lidské zdraví. Firma MANN + HUMMEL proto navrhla filtr na bázi prachových částic, který podstatně snižuje množství částic, které vznikají při brzdění.

Systém s řemenem v olejové lázni od společnosti Gates je originálním dílem

Společnost Gates Corporation oznámila, že její integrovaný systém s řemenem v olejové lázni (Belt-in-Oil, BiO), napínačem a ozubeným kolem ECO byl vybrán jako originální díl (OE) pro řadu náročných, vysoce účinných aplikací používaných ve vozech mnoha světových automobilek.

MyValeoParts vám usnadní každodenní práci

Společnost Valeo v březnu představila „MyValeoParts“. Tato aplikace je stěžejním článkem digitálních služeb a jejím cílem je zlepšit zákaznickou zkušenost.

S aktualizacemi over-the-air Bosch bezpečně aktualizuje automobily

V budoucnu budou mít majitelé automobilů možnost zvýšit jejich bezpečnost, inteligenci a výkon, aniž by museli vstát z pohovky. V budoucnu bude aktualizace softwaru vozidla stejně jednoduchá, jako je dnes snadná aktualizace aplikací v chytrých telefonech. Pouhým dotykem prstu na chytrém telefonu bude možné automaticky aktualizovat software vozidla nebo stáhnout nové funkce přímo z cloudu – aniž by bylo […]