Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

Nová surface LED technologie od Varroc Lighting Systems slibuje revoluci

Společnost Varroc Lighting Systems představila revoluční řešení v oblasti vnějších osvětlovacích systémů vozidel. Surface LED technologie v sobě spojuje vzhled a možnosti OLED s prověřenými benefity klasických LED světelných zdrojů. Tato nákladově efektivní a zároveň spolehlivá novinka přináší více volnosti při inovaci designu a funkčnosti vnějšího osvětlení, než bylo možné kdykoliv v minulosti.

Ušetřete s opravárenskými sadami kardanových hřídelí v kvalitě MEYLE-ORIGINAL

Výrobce MEYLE rozšiřuje svůj sortiment opravárenských sad kardanových hřídelí a nabízí nyní celkem 15 sad v kvalitě MEYLE-ORIGINAL. Tyto opravárenské sady obsahují všechny potřebné díly pro jednoduchou a efektivní opravu kardanových hřídelí.

AGC Automotive otevřela novou halu na výrobu autoskel

Novou halu s moderní linkou, která bude schopna vyrobit až 2,5 milionu kusů bočních autoskel ročně, uvedla do provozu společnost AGC Automotive Czech v Chudeřicích na Teplicku. Jeden z největších výrobců automobilových skel v Evropě investoval do nových výrobních prostor a technologií zhruba 180 milionů korun.

Společnost Continental drží úspěšný kurs: Silný nárůst pokračuje i ve třetím čtvrtletí

Společnost Continental pokračovala úspěšně ve třetím čtvrtletí roku 2017 v dynamickém růstu. Obrat se po devíti měsících zvýšil o 9 % na 32,7 miliard eur, nárůst ve třetím čtvrtletí o 7 % na obrat 10,7 miliard eur.

Žárovky řidiči na míru

Jinak se oblékáme do práce a jinak do divadla. Podobně lze přizpůsobit i zdánlivě standardní halogenovou žárovku typu automobilu a specifikům jízdy daného řidiče. 

KYB obdržela od GROUPAUTO International ocenění

KYB Europe GmbH získala od společnosti GROUPAUTO International cenu dodavatele roku pro kategorii Logistika.

Nový brzdový kotouč iDisc vytváří až o 90 % méně brzdného prachu

Ještě dávno před ABS, ESP, airbagy a dalšími prvky byla díky brzdným kotoučům jízda bezpečnější a výrazně se zkracovala brzdná dráha, čímž pomáhaly zabránit mnoha dopravním nehodám. Dnes je tu však další důvod, proč se dostávají brzdové kotouče do popředí zájmu veřejnosti: brzdný prach.

Společnost Payen® uvádí na trh novou řadu nástrojů a produktů řady Pro-Fit

Federal-Mogul Motorparts oznamuje, že uvádí na trh novou řadu Payen® Pro-Fit, která pod jedinou hlavičkou nabízí kompletní sortiment všech profesionálních produktů Payen pro montáž a opravy motorů. Nová řada garantuje vysokou kvalitu všech nástrojů a materiálů, které umožňují rychlou a přesnou montáž v prvovýrobní kvalitě a za konkurenceschopnou cenu.

NGK Info – Díl 1: Princip fungování naftového motoru, funkce žhavicí svíčky

Dlouhou dobu nemohly vozy se vznětovým motorem jezdit po silnicích větších měst. Mělo se tak zabránit rostoucímu znečištění ovzduší. V současné době jsou však vozidla s dieselovým motorem tak "čistá", že zákaz přestal platit. Zapříčinilo to především použití filtrů pevných částic a moderní technologie pomáhající při studeném startu. Nadešel čas, blíže se seznámit s vozy […]

Nové brzdové destičky Textar pro další značky vozidel

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové destičky pro nový Citroën C3 Aircross II a nový Jeep Compas.