Výrobci

Informace o výrobcích náhradních autodílů a jejich produktech

Nové horní uložení tlumičů MEYLE-HD pro VW T5 a T6

Nezávislé servisy mohou nyní opravovat u vozů VW Transporter T5 a T6 horní uložení tlumičů novými díly MEYLE-HD. Jako první na nezávislém aftermarketu nabízí MEYLE kompletní opravnou sadu včetně valivého ložiska, kovaného talíře a uložení tlumiče, která je kompatibilní pro oba modely - jedno, jestli se jedná o model VW T5, nebo T6.

Nová brzdová kapalina v nabídce firmy Textar

Textar nevyrábí pouze brzdové destičky a kotouče, ale nabízí celou škálu brzdových kapalin, kterou nyní doplnil o produkt určený pro současné modely aut vybavené moderními bezpečnostními asistenty, jako jsou ABS, ESP nebo ASR.

KYB představuje nové webové stránky

KYB Europe spustila nové moderní vícejazyčné internetové stránky.

MANN + HUMMEL testuje filtr proti jemnému prachu způsobený vozidly

Vysoké znečištění prachem a související rizika pro zdraví jsou s úzkostí sledovány těmi co žijí ve městech. Odborníci na filtraci MANN + HUMMEL z Ludwigsburgu si uvědomili důležitost tohoto tématu a v průběhu své činnosti v oblasti výzkumu a vývoje v této oblasti zahájili terénní testy s testovacím vozidlem.

Nové brzdové kotouče Textar pro Fiat Tipo

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové kotouče pro nový Fiat Tipo vyráběný od roku 2015. 

Osram investuje do společnosti LeddarTech Inc.

Firma OSRAM získala strategický, 25,1% balík akcií v LeddarTech Inc. - kanadské společnosti, vyvíjející vlastní technologii LIDAR, která je integrována s polovodiči a moduly senzorů pro autonomní automobily a asistenční systémy.

Nové mazivo pro údržbu a ochranu Textar Hydra Tec

Společnost Textar dodává do svého sortimentu nové mazivo Hydra Tec pro snadnou opětovnou montáž pohyblivých částí v brzdových a spojkových systémech.

Obchodování s autoelektronikou znamená pro Continental dobrý vítr v zádech

Technologická společnost Continental znovu navyšuje na základě dobrých pololetních čísel svoji prognózu celkového obratu pro aktuální obchodní rok.

Nová zapalovací svíčka BRISK AR12C

BRISK Tábor zařadil do svého sortimentu nový typ zapalovací svíčky z řady SUPER s označením AR12C (obj.kód 1943), určený pro motocykly.

MEYLE dále rozšiřuje sortiment teplotních čidel

Firma MEYLE rozšířila svůj sortiment teplotních čidel MEYLE-ORIGINAL. Celková nabídka nyní činní přes 150 referencí pro takřka všechny značky a pokrývá více jak 26 milionů vozidel v Evropě.