APM: Jarní svíčkování BRISK a NGK

, 8 března 2010, 0:00

Výhodné akční netto ceny na zapalovací svíčky značek BRISK a NGK nabízí všem svým registrovaným zákazníkům až do konce dubna společnost APM Automotive. Jedinou podmínkou pro získání svíček za ceny, které jsou ve srovnání s těmi maloobchodními až o více než polovinu menší, je nákup v určeném minimálním množství prostřednictvím speciálního objednacího formuláře.

Akce nazvaná JARNÍ SVÍČKOVÁNÍ, která začala v pátek 5. března a potrvá do pátku 30. dubna, se vztahuje na kompletní řady zapalovacích svíček BRISK A-line či NKG V-line a na vybrané typy standardních svíček světoznámé značky NGK. Zapalovací (i žhavící) svíčky přitom tvoří významnou složku bohatého sortimentu náhradních dílů, maziv, provozních kapalin a příslušenství pro osobní a užitkové vozy, který společnost APM Automotive přináší na český trh náhradní spotřeby už bezmála šestnáct let.

Akci nazvanou Jarní svíčkování přitom doprovází také speciální maloobchodní nabídka 3+1 zdarma vztahující se na zapalovací svíčky BRISK A-line. K dispozici je na čtyřicet různých typů svíček pro vozy všech obvyklých značek, které si může motoristická veřejnost za těchto výhodných podmínek nakoupit v kterékoliv ze dvou desítek prodejen APM Automotive rozesetých po celé České republice.

Leták ke stažení.

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!