APM Automotive: Kupujte DIVINOL a získejte e-koloběžku

, 1 listopadu 2019, 15:30 Akce ukončena

Ve spolupráci s firmou Zeller+Gmelin, výrobcem maziv značky DIVINOL, připravila společnost APM Automotive předvánoční akční set, ve kterém sud motorového oleje DIVINOL SYNTHOLIGHT DPF 5W/30 doplňuje praktická elektrická koloběžka s nosností 120 kg.

Kupujte DIVINOL a získejte e-koloběžku u APM AutomotiveDIVINOL SYNTHOLIGHT DPF 5W/30 (DI-49520/200) je vysoce výkonný motorový olej pro maximální intervaly výměny. Navržený speciálně pro vozy se systémy pro likvidaci škodlivin (Low-SAPS) k dodržení nejpřísnějších emisních limitů. Díky svým specifikacím (ACEA C3; API SN) nabízí široké spektrum použití, mimo jiné pro modely značky VW Group, Mercedes-Benz či BMW. Dvousetlitrový sud je v akční nabídce APM Automotive dodáván zároveň s elektrickou koloběžkou XAV3500 v hodnotě bezmála šestnáct tisíc korun.

Speciální akční set za výjimečnou cenu 32.900,- Kč (bez DPH) bude k dispozici do konce listopadu (nebo do vyprodání zásob), přičemž koloběžka bude doručována samostatně, přesněji osobně obchodním zástupcem APM Automotive cca 10 dnů po objednání setu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!