Shell nabízí svým zákazníkům slevu na paliva za nákupu zboží

, 27 srpna 2010, 0:00

Zákazníci společnosti Shell Czech Republic a.s. mají opět možnost ušetřit za tankování pohonných hmot. Od konce srpna do října mohou při zakoupení jakéhokoli zboží v prodejně na čerpacích stanicích Shell získat slevový kupón v hodnotě až 1,40 Kč z ceny 1 litru tankovaného paliva.

Pro některé motoristy může být konec léta finančně náročnější než kterékoli jiné období. Náklady na dovolenou, pořizování věcí do školy pro děti a jiné mimořádné výdaje dokáží peněženky rodin pořádně provětrat. Společnost Shell proto přináší svým zákazníkům další zajímavou akci. Od 30. srpna 2010 do 31. října 2010 mohou zákazníci vybraných čerpacích stanic Shell při platbě za nákup libovolného zboží v obchodě v hodnotě alespoň 150 Kč získat slevový kupón na tankování prémiových paliv Shell V-Power v hodnotě 1,40 Kč/l nebo 0,80 Kč/l na standardní paliva.

Slevový kupón mohou motoristé uplatnit na vybraných čerpacích stanicích Shell v České republice ihned před platbou za palivo nebo při některém z dalších nákupů až do 14. listopadu tohoto roku. Při jedné platbě paliva lze uplatnit pouze jeden kupón a slevu lze čerpat při tankování nejvýše 80 litrů.

„Kampaně, při kterých našim zákazníkům nabízíme slevu na paliva Shell, patří mezi jedny z nejoblíbenějších,“ řekl Dušan Nedorost, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice. „Dosud jsme se zaměřovali spíše na členy našeho věrnostního programu, kteří slevu získávali výměnou za své SMART body. Jsem rád, že můžeme nyní slevu nabídnout také dalším zákazníkům, a věřím, že naši novou nabídku rádi využijí,“ dodal.

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!