Akce

Akční nabídky pro autoservisy

Plzeň zdarma k nákupu podvozkových dílů u Auto Kelly

Nakup podvozkové díly Starline za 1.500 Kč a pivo je tvoje. Akce společnosti Auto Kelly je platná od 1.3. až do vypití všech zásob. Platí na sortiment Starline (brzdy, ložiska, poloosy, díly, tlumiče a pružiny). 

VELKÁ JARNÍ: hra o vouchery od APM

Osvědčená jednoduchá pravidla a odměny v podobě voucherů na nákupy servisního vybavení přináší letošní VELKÁ JARNÍ akce pro zákazníky APM Automotive. Odstartovala ve čtvrtek 1. března a potrvá do konce dubna tak, aby mechanici mohli své vouchery uplatnit již 5. května při jarním veletrhu dodavatelů EXPO 2018, kde vouchery budou mít ještě vyšší hodnotu.

Nabijme jaro zelenou - mega macs PC za akční cenu

Plnohodnotný diagnostický software od Hella Gutmann mega macs PC za akční cenu 49.900 Kč.

Akční nabídky servisního vybavení od Trostu

Firma Trost pro své zákazníky připravila na závěr roku 3 akce na servisní vybavení. Akční nabídky se týkají ručního nářadí KS TOOLS, výrobků Schneider Bohemia a Chicago Pneumatic.

Navštiv tajuplnou Austrálii se společností INTER-TEAM

Společnost Inter-Team si pro zákazníky připravila akci o hodnotné ceny. Soutěž se skládá ze dvou etap a v každé můžete získat atraktivní cenu. Stačí se zaregistrovat a nakupovat.

Až 50% sleva na AUTOSKLA a nářadí Starline za akční ceny u Auto Kelly

Společnost Auto Kelly nabízí v týdnu od 12.3. do 18.3.2018 čelní a zadní autoskla se slevou až 50 %. Platí pro značky AGC, Pilkington, Saint-Gobain, Guardian, NordGlass + všechna neznačková. Navíc ke každému autosklu lepidlo na autoskla Starline zdarma. Starline nářadi v tomto týdnu nakoupíte rovněž za akční ceny.

Akce na kleště KS TOOLS a sleva až 50 % na sortiment EXIDE u J+M autodíly

Kleště KS TOOLS nakoupíte za akční ceny a kompletní sortiment EXIDE se slevou až 50 % u J+M autodíly. Akce platí v týdnu od 12.3. do 18.3.2018.

55% sleva na tradiční značky filtrů UFI a CORTECO u ELITu

V týdnu od 12.3. do 18.3.2018 můžete nakupovat tradiční ELITní značky filtrů UFI a CORTECO se slevou 55 %. Nabídky platí pro kompletní sortiment filtrů těchto značek pro osobní a lehké užitkové vozy. Za akční ceny koupíte i něco z garážovky: Otloukač rzi, novou spirálovou hadici, sadu na odvzdušnění brzd.

Akce na kladiva KS Tools a sleva na akumulátory SCHÄFFER u J+M autodíly

Kladiva KS TOOLS nakoupíte za akční ceny a akumulátory SCHÄFFER se slevou až 50 % u J+M autodíly. Akce platí v týdnu od 5.3. do 11.3.2018.

Ložiska s 55% slevou a LED svítilny za výhodné akční ceny u Auto Kelly

Společnost Auto Kelly nabízí v týdnu od 5.3. do 11.3.2018 ložiska se slevou až 55 %. Platí pro značky Starline, SKF, FAG, Febi a Nipparts. Navíc při nákupu nad 1.000 Kč získáte magnetickou kartu v hodnotě 150 Kč. Led svícení v tomto týdnu nakoupíte rovněž za akční ceny.