Krátká analýza – Diagnostika

, 6. června 2011, 0:00

Ve spolupráci s diagnostickým portálem FCD.eu jsme připravili krátkou analýzu trhu na téma „Diagnostika“. V ní jsme se ptali na následují otázky:

1. Jste dobře informováni o přicházejících unifikovaných diagnostických protokolech ve formátu UDS Unified Diagnostic Services ISO 14229-1 (systém ODX Open Diagnostic Data Exchange)?

2. Považujete za dostatečnou komunikaci s výrobci nebo s autorizovanou servisní sítí ohledně přehrávání softwaru v řídících jednotkách za účelem korektury výrobních vad v chování systému?

3. Preferujete universální diagnostické přístroje pokud možno v češtině, nebo naopak vyžadujete specializovaný software ušití jedné značce (nebo skupině značek) na míru a může být i v originálním jazyce?

4. Považujete rozšířenou deaktivaci filtrů pevných částic u vozidel se vznětovými motory jejich vytloukáním a přeprogramováním řídících jednotek za jejich adekvátní opravu?

5. Myslíte si, že pokud by správně fungovaly stanice měření emisí, že by to mělo pozitivní hospodářský dopad na ekonomiku státu? Máme na mysli oživení prodeje náhradních dílů, které jsou potřeba k uvedení vozidla do vyhovujícího stavu.

Za vyplnění analýzy jste mohli být vylosováni a získat roční předplatné, kdy získáte přístup do placené sekce našeho portálu, a také roční předplatné portálu FCD.eu – informace o výhercích – ZDE.

Výherce předplatného našeho portálu jsme již informovali a výhercům předplatného portálu FCD.eu bude do konce týdne zaslán kód na roční registraci.

Všichni, kteří uvedli emailovou adresu při vyplnění ankety, obdrží emailem tuto analýzu emailem.

Ostatní si ji mohou prohlédnout a stáhnout v placené sekci našeho portálu – ZDE

 

 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!