AutoMax Group s.r.o.

AutoMax Group s.r.o.

AutoMax Group s.r.o. je výhradní dovozce a distributor olejů a maziv Shell pro Českou a Slovenskou republiku. Firma má 30 let zkušeností v oblasti: olejů a maziv pro vozidla i průmysl, autochemie, čistící techniky a výstavby mycích center.

AutoMax Group s.r.o. je i výhradním dovozcem a distributorem předních světových značek autochemie, jako jsou Wunderbaum, WD 40, Coyote, Ma-Fra, Turtle Wax, ArmorAll, Shell CarCare, STP a další, které jsou symbolem kvality a prestiže.

Logo Automax a Shell

E-shopy Automax

Články o společnosti:

Letošní akci Legendy 2019 navštívilo přes padesát tisíc lidí

Letošní ročník největší české motoristické slavnosti Legendy přinesl mnoho zajímavého. Ve venkovní expozici se mimo jiné nedal přehlédnout model Hyundai i 20 vyladěný pro WRC, který přivezla společnost AutoMax Group s.r.o. ve spolupráci s německou pobočkou Hyundai Motorsport.

AutoMax Group: Nový katalog autokosmetiky a příslušenství

Společnost AutoMax Group s.r.o. vydala nový elektronický katalog autokosmetiky 2018. Nový katalog nabízí značky jako je Coyote nebo MA-FRA®. Současně vychází také nový elektronický katalog autopříslušenství.

AutoMax se stěhuje do nových a větších skladových prostor

V současnosti probíhá stěhování společnosti AutoMax do nových a větších skladových prostor, zároveň se rozbíhá spolupráce s novým logistickým partnerem. Vše probíhá za plného provozu.

Více