Blue Print

Blue Print

Blue Print

Right First Time® Blue Print je správnou volbou, pokud jde o vysoce kvalitní náhradní díly pro asijské modely automobilů a lehká užitková vozidla. Kromě precizně vyrobených autodílů nabízí značka nejlepší možné služby tím, že poskytuje technické podpůrné informace.

Od roku 1994 Blue Print pomáhá prodejcům neustále překonávat očekávání zákazníků. Jsou neustále zkoumány nové produkty a nejnovější aplikace vozidel, takže Blue Print může vždy splňovat požadavky trhu.

Řada Blue Print se skládá z více než 24.000 položek pro profesionální opravy vozidel. V nabídce najdete sortiment od dílů pro standardní opravy až po komplexní sady motorových součástek nebo rostoucí počet specializovaných nástrojů.

Články o společnosti:

Nepravidelný chod motoru Fiat 1.9 JTD

Vznětový motor o obsahu 1.9 litru se pod různými názvy montoval do vozů značek Alfa Romeo, Fiat, Opel, Vauxhall, Saab a Suzuki. Odborníci ze společnosti Blue Print v následujícím článku uvádějí, co může být příčinou jeho nepravidelného chodu.

Výměna spojky na voze Citroën Berlingo

Citroën Berlingo a jeho téměř identické dvojče Peugeot Partner jsou po celém světě velmi oblíbená mnohostranná vozidla. Byla k dispozici v mnoha různých podvozkových variantách, včetně dodávky, osobního automobilu nebo pick-upu. Prodávaly a vyráběly se v mnoha různých částech světa po více než dvě desetiletí, což z tohoto vozidla činí jednu z nejběžnějších variant pro […]

Výměna spojky na voze Volvo V50

Modely Volvo V50 kombi a S40 sedan byly představeny v roce 2004 a vyráběly se s různými variantami motorů a převodovek až do roku 2012. Tato platforma se sdílela s mnoha dalšími modely značek Volvo, Ford a Mazda, takže mechanické opravy tohoto vozu se mohou zdát být dobře známé, i když tento model není v […]

Více