Blue Print

Blue Print

Blue Print

Right First Time® Blue Print je správnou volbou, pokud jde o vysoce kvalitní náhradní díly pro asijské modely automobilů a lehká užitková vozidla. Kromě precizně vyrobených autodílů nabízí značka nejlepší možné služby tím, že poskytuje technické podpůrné informace.

Od roku 1994 Blue Print pomáhá prodejcům neustále překonávat očekávání zákazníků. Jsou neustále zkoumány nové produkty a nejnovější aplikace vozidel, takže Blue Print může vždy splňovat požadavky trhu.

Řada Blue Print se skládá z více než 24.000 položek pro profesionální opravy vozidel. V nabídce najdete sortiment od dílů pro standardní opravy až po komplexní sady motorových součástek nebo rostoucí počet specializovaných nástrojů.

Články o společnosti:

Vzduchový filtr – důležitá součást motoru

Vzduchový filtr zabraňuje vnikání nečistot z okolního prostředí do prostoru motoru​. Je něco jako plíce pro člověka, a proto se jej vyplatí kontrolovat a pravidelně měnit. Za jeden servisní interval totiž proteče filtrem několik milionů litrů vzduchu.

Olejový filtr – srdce motoru

Olej je krví motoru, přičemž motory potřebují čistý olej cirkulující pod tlakem, aby mazal a zabraňoval u motorových součástek kontaktu kovu na kov. Olej také pomáhá s chlazením tím, že odvádí teplo z pístů, válců a turbodmychadel. Můžeme však prohlásit, že olej je pouze tak dobrý jako filtr, který se o něj stará.

Oddělená řemenice pro klidný chod motoru

Moderní motory jsou velmi přesné a výkonné. Na ochranu okolních konstrukčních součástí před předčasným výpadkem musí být minimalizovány vibrace a kmitání. Nepravidelnosti způsobené čtyřdobým principem jsou klikovou hřídelí přenášeny na řemenový pohon. To negativně ovlivňuje tvoření hluku a obzvláště životnost konstrukčních součástí pomocného pohonu.

Nový nástroj ve vyhledávači Partsfinder od bilstein group

Firma bilstein group vyvinula nový nástroj pro svůj online katalog Partsfinder. FANS je zkratka ‘Future Article Notification System’, což znamená „Systém upozornění na nový/budoucí článek“. Toto řešení umožní uživatelům vyhledávače podílet se na vývoji nových produktů.

Správné nastavení napínáku rozvodového řemene u vozů Hyundai a Kia

Během montáže nových rozvodů je nutné dávat pozor na správné nastavení napínáku rozvodového řemene. Jinak může dojít k nepříjemné poruše systému rozvodového řemene. Stává se to často u naftových motorů oblíbených vozidel Kia a Hyundai.

Více