Blue Print

Blue Print

Blue Print

Right First Time® Blue Print je správnou volbou, pokud jde o vysoce kvalitní náhradní díly pro asijské modely automobilů a lehká užitková vozidla. Kromě precizně vyrobených autodílů nabízí značka nejlepší možné služby tím, že poskytuje technické podpůrné informace.

Od roku 1994 Blue Print pomáhá prodejcům neustále překonávat očekávání zákazníků. Jsou neustále zkoumány nové produkty a nejnovější aplikace vozidel, takže Blue Print může vždy splňovat požadavky trhu.

Řada Blue Print se skládá z více než 24.000 položek pro profesionální opravy vozidel. V nabídce najdete sortiment od dílů pro standardní opravy až po komplexní sady motorových součástek nebo rostoucí počet specializovaných nástrojů.

Články o společnosti:

Výměna spojky na Audi A4 s motorem 2.0 TDi

Výrobci vozidel tradičně konfigurují motory a převodovky v rámci podvozku tak, že je montují příčně u vozů s pohonem předních kol a podélně u vozů s pohonem zadních kol. Jak správně na výměnu spojky u Audi A4 poradí technici z firmy Blue Print.

Výměna spojky u vozu MINI s motorem PSA

BMW MINI je od svého uvedení na trh v roce 1999 k dispozici s mnoha různými motory a převodovkami od jiných výrobců. V nabídce jsou benzínové, dieselové, hybridní i elektrické pohony. V dnešním článku vám firma Blue Print poradí, jak na výměnu spojky u tohoto vozidla.

Palivové filtry Blue Print: Ochrana přesných konstrukčních dílů

Pokrok v technologii filtrů je přímou reakcí na změny v technologii motorů. Moderní benzínové a naftové palivové systémy obsahují velmi přesně konstruované součásti motoru, které se vyrábějí s neuvěřitelnou tolerancí menší než dva mikrony, a přitom jsou vystaveny obrovskému zatížení. Palivo se spaluje nejen kvůli energii, ale v případě vznětového motoru také maže pohyblivé části […]

Vzduchový filtr – důležitá součást motoru

Vzduchový filtr zabraňuje vnikání nečistot z okolního prostředí do prostoru motoru​. Je něco jako plíce pro člověka, a proto se jej vyplatí kontrolovat a pravidelně měnit. Za jeden servisní interval totiž proteče filtrem několik milionů litrů vzduchu.

Více