Elit CZ, spol. s r.o.

Elit CZ, spol. s r.o.

elit_cz

>ELIT se zabývá distribucí kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly. Je členem nadnárodní skupiny LKQ group.

„Spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi.“

Společnost ELIT flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu. Firemní filosofií, zachycenou již ve sloganu „Více než autodíly“ je, že spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi. ELIT svým zákazníkům poskytuje další podporu tak, aby jim pomohl splňovat náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě též marketingovou podporu.

Společnost ELIT byla založena v roce 1992 v tehdejším Československu. V průběhu 25 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť, která pokrývá celé území České republiky.

Články o společnosti:

E-Magazín Elit únor 2020

E-Magazín firmy ELIT pro měsíc únor přináší informace o nových žárovkách Starline, chladicích kapalinách Fridex, EET, technických datech a akčních nabídkách.

Tréninkové centrum LKQ

V historické a restaurované hale Kolbenka bylo otevřeno tréninkové centrum LKQ.

ELIT: Akce na motorové oleje Castrol s dárkem za obrat

U firmy ELIT získáte za každých 8.000 Kč obratu při nákupu motorových olejů Castrol dárkový poukaz do obchodu Mall.czv hodnotě 600 Kč. Dále lze využít akční ceny na speciální nářadí na rozvody. Akce platí od 17. 2. do 23. 2. 2020.

ELIT: Akční leták ručního nářadí

Firma ELIT připravila leták s akční nabídkou ručního nářadí. Naleznete v něm nářadí a montážní vozíky různých značek. Leták platí od 13. 2. do 8. 3. 2020.

Probíhající akce firmy Elit

Aktuální prodejní akce firmy Elit CZ.

Více