Elit CZ, spol. s r.o.

Elit CZ, spol. s r.o.

  • Jeremiášova 1283/18
    155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • www.elit.cz
  • 271 022 222

elit_cz

ELIT se zabývá distribucí kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly. Je členem nadnárodní skupiny LKQ group.

"Spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi."

Společnost ELIT flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu. Firemní filosofií, zachycenou již ve sloganu „Více než autodíly“ je, že spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi. ELIT svým zákazníkům poskytuje další podporu tak, aby jim pomohl splňovat náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě též marketingovou podporu.

Společnost ELIT byla založena v roce 1992 v tehdejším Československu. V průběhu 25 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť, která pokrývá celé území České republiky.

Články o společnosti:

ELIT oznamuje konec katalogu eCat 3

Společnost ELIT oznamuje definitivní ukončení provozu elektronického katalogu eCat 3. Nadále bude možné pracovat pouze v eCat 4. Nový katalog byl již optimalizován a veškeré problémy byly odstraněny. Pro přihlášení využijte své stávající přístupy. 

ELIT NEWS: Multifunkční sprej Petec + stan High Peak zdarma

Nakupte u společnosti ELIT 48 x multifunkční sprej Petec s prezentačním displejem a získáte stan High Peak pro 2 osoby gratis. Akce platí do 31. 8. 2018 nebo do vyprodání zásob.

ELIT: 50% sleva na brzdový sortiment ATE

Společnost ELIT nabízí 50% slevu na kompletní brzdový sortiment ATE. Zároveň u ní nakoupíte výhodně vybavení servisů: Novinky Knipex + sleva na celý sortiment a sety kosmetických přípravků Caramba do interiérů za akční ceny. Akce platí do 22. 7. 2018.

ELIT: Bosch akce 2018

Společnost ELIT připravila 2 akce na vybavení BOSCH. Jedná se o výměnnou akci pro vlastníky KTS 200 a KTS 340 a zároveň akci EBR pro zákazníky se sadami ESI za sníženou cenu.  Akce platí do 31. 12. 2018.

ELIT: Sleva na kompletní sortiment ContiTech

Společnost ELIT nyní nabízí slevu až 55 % na kompletní sortiment CONTITECH. Zároveň nabízí vybavení servisů za akční ceny: Přípravky pro opravu karosářských dílů značky GYS a osvěžovače vzduchu. Akce platí do  15. 7. 2018.

Více