Elit CZ, spol. s r.o.

Elit CZ, spol. s r.o.

  • Jeremiášova 1283/18
    155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • www.elit.cz
  • 271 022 222

elit

ELIT se zabývá distribucí kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly. Je členem nadnárodní skupiny LKQ group.

"Spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi."

Společnost ELIT flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu. Firemní filosofií, zachycenou již ve sloganu „Více než autodíly“ je, že spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi. ELIT svým zákazníkům poskytuje další podporu tak, aby jim pomohl splňovat náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě též marketingovou podporu.

Společnost ELIT byla založena v roce 1992 v tehdejším Československu. V průběhu 25 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť, která pokrývá celé území České republiky.

Články o společnosti:

Přehled školení - únor 2018

Přehled školení distributorů a výrobců pro únor roku 2018.

Akční ceny na aftermarketová zrcátka u Elitu

V týdnu od 19.2. do 25.2.2018 nakoupíte u ELITu všechna aftermarketová zrcátka se slevou 50 %. Kromě zrcátek na vozy ŠKODA, které nakoupíte se slevou 30 %. Navíc za akční ceny koupíte i něco z garážovky: Diagnostika KTS 560 a Sadu na opravu plastů.

Elit: Akční ceny na kolová ložiska a náboje kol

V týdnu od 12.2. do 18.2.2018 nakupujte u ELITu kolová ložiska a náboje kol FAG, SKF, NTN-SNR, MAPCO, SWAG a Starline se slevou až 58%.

Super ceny na autobaterie TAB, XT a BOSCH u ELITu - akce prodloužena

Nakupujte autobaterie za výhodné ceny u ELITu. Využijte slevy 50 % na baterie TAB a XT Batery a 45 % na baterie Bosch  na všechny typy a provedení. Akce prodloužena až do konce února.

Kalendář roku 2018 je od firmy Auto Kelly

Kalendářem roku 2018 na portálu MotoFocus.cz se stal kalendář firmy Auto Kelly.

Více