Elit CZ, spol. s r.o.

Elit CZ, spol. s r.o.

  • Jeremiášova 1283/18
    155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • www.elit.cz
  • 271 022 222

elit_cz

ELIT se zabývá distribucí kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly. Je členem nadnárodní skupiny LKQ group.

"Spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi."

Společnost ELIT flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu. Firemní filosofií, zachycenou již ve sloganu „Více než autodíly“ je, že spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi. ELIT svým zákazníkům poskytuje další podporu tak, aby jim pomohl splňovat náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě též marketingovou podporu.

Společnost ELIT byla založena v roce 1992 v tehdejším Československu. V průběhu 25 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť, která pokrývá celé území České republiky.

Články o společnosti:

ELIT: Až 55% sleva na sortiment brzd různých značek

Firma Elit nabízí sortiment brzd značek ATE, Brembo, Textar, Jurid, Roadhouse, Bosch a SBS Automotive se slevou až 55 %. Dále můžete využít slevy na servisní vybavení, a to na nářadí na opravy brzd Force či FOLIATEC lak na brzdové řemeny. Akce platí od 14. 1. do 20. 1. 2019.

Probíhající akce firmy Elit

Aktuální prodejní akce firmy Elit CZ.

Přehled školení distributorů a výrobců - leden 2019

Přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc leden 2019.

ELIT: Sleva až 55 % na nemrznoucí kapaliny XT + dílenské vybavení za výhodné ceny

Společnost Elit nabízí až 55% slevu na nemrznoucí kapaliny značky XT. Kromě toho můžete za akční zakoupit kartáče a škrabky na led značky Vikan a ochranu podvozku XT. Akce platí od 7. 1. do 13. 1. 2019.

Poškozené ložisko v kole: Příčiny a správná diagnostika

Ložisko, které je čím dál tím častěji součástí náboje s čidlem ABS, je v kole každého automobilu, kde by teoreticky mělo vydržet po celou dobu provozu vozidla. Avšak existuje mnoho vnějších faktorů, které negativně ovlivňují životnost ložisek. Jaké mohou být příčiny jejich poškození a jak je správně rozpoznat?

Více