Elit CZ, spol. s r.o.

Elit CZ, spol. s r.o.

  • Jeremiášova 1283/18
    155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • www.elit.cz
  • 271 022 222

elit_cz

ELIT se zabývá distribucí kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly. Je členem nadnárodní skupiny LKQ group.

"Spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi."

Společnost ELIT flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu. Firemní filosofií, zachycenou již ve sloganu „Více než autodíly“ je, že spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi. ELIT svým zákazníkům poskytuje další podporu tak, aby jim pomohl splňovat náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě též marketingovou podporu.

Společnost ELIT byla založena v roce 1992 v tehdejším Československu. V průběhu 25 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť, která pokrývá celé území České republiky.

Články o společnosti:

ELIT: Akce na broušení a leštění - PRODLOUŽENA

Akce na broušení a leštění společnosti ELIT nyní prodloužena po dobu konání Roadshow. Nabídka zahrnuje více jak 1.200 položek na e-shopu a unikátní startovací sady. 

ELIT: Sleva 55 až 60 % na díly řízení, zavěšení a uchycení kola

V týdnu od 15. 10. do 21. 10. 2018 vám ELIT nabízí slevy 55 až 60 % na díly řízení, zavěšení a uchycení kola značek Lemförder, Swag, Nipparts, Sidem, Corteco, Starline a další. Zároveň nabízí i něco z garážovky: Nabíječky značky GYS a osvěžovače vzduchu.

Probíhající akce firmy Elit

Aktuální prodejní akce firmy Elit CZ.

ELIT: Akční ceny na sortiment Schaeffler

V týdnu od 8. 10. do 14. 10. 2018 vám ELIT nabízí zajímavé akční ceny na kompletní sortiment produktů Schaeffler - Luk, INA, FAG. Zároveň nabízí i něco z garážovky: Dílenské lampy a ochranu podvozků. 

Přehled školení distributorů a výrobců - říjen 2018

Přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc říjen 2018.

Více