Elit CZ, spol. s r.o.

Elit CZ, spol. s r.o.

elit_cz

ELIT se zabývá distribucí kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily a motocykly. Je členem nadnárodní skupiny LKQ group.

„Spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi.“

Společnost ELIT flexibilně reaguje na potřeby a požadavky zákazníků a všeobecný trend vývoje v automobilovém průmyslu. Firemní filosofií, zachycenou již ve sloganu „Více než autodíly“ je, že spolehlivá a rychlá dodávka kvalitních náhradních dílů je pouze základem dobré služby zákazníkovi. ELIT svým zákazníkům poskytuje další podporu tak, aby jim pomohl splňovat náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě též marketingovou podporu.

Společnost ELIT byla založena v roce 1992 v tehdejším Československu. V průběhu 25 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť, která pokrývá celé území České republiky.

Články o společnosti:

Netradiční Autolift zvedáky u Elitu

Společnost Elit zařadila do svého sortimentu garážového vybavení praktické výkonné zvedáky Autolift s nízkou hmotností. Jsou čistě mechanické, pohání se jednoduše elektrickou ruční vrtačkou. 

Elit nově nabízí diagnostiku Delphi, jedničku v diagnostice s českým jazykem

Do sortimentu garážového vybavení nově ELIT zařadil diagnostiku Delphi. Jedná se o multiznačkovou diagnostiku, která dokáže zaujmout nejen svým výkonem.

Nově u Elitu: Stříkací pistole DeVilbiss DV1

Přední technici, inženýři a návrháři firmy DeVilbiss spolupracovali s profesionálními lakýrníky, aby vytvořili stříkací pistoli určenou speciálně pro lakýrníky, kteří od své stříkací pistole vyžadují konzistentní a výjimečný výkon. Nechybí ani v nabídce ELIT.

ELIT: Tažná zařízení Hook a GDW se slevou až 30 %

Firma Elit nabízí akční ceny na tažná zařízení značek Hook a GDW. Dále můžete využít slevy pro vybavení karosáren. Akce platí od 12. 8. do 18. 8. 2019.

Elit rozšířil sortiment o brusivo na síťce Norton Meshpower a leštící kotouče a pasty Rupes

Společnost Elit informovala ve svém magazínu, že mezi nabízený sortiment nově patří brusivo na síťce pro bezprašné broušení Norton Meshpower a také leštící kotouče a pasty Rupes pro profesionální leštění autolaků.

Více