HENGST SE & Co. KG

HENGST SE & Co. KG

Dobrý. Lepší. Hengst.

Říká se, že to, co je koupeno levně, se často kupuje dvakrát. Takže hrozí ztráta reputace, důvěry zákazníků a času. Oplatí se sáhnout pro do nejvyšší police pro filtry Hengst v německé kvalitě OE, na které se můžete spolehnout.

Již 60 let se společnost Hengst věnuje výrobě filtrů a vývoji koncepcí filtrace pro výrobce motorů a výrobce osobních, dodávkových a nákladních automobilů. Hengst je vývojovým partnerem a dodavatelem OEM pro přední výrobce vozidel.

Náš sortiment pro nezávislý trh s náhradními díly (aftermarket) zahrnuje více než 2.500 referencí pro osobní a užitkové automobily a stroje. Díky tomu společnost Hengst nabízí kompletní sortiment filtrů v OE kvalitě pro přední distributory po celém světě.

Dlouholeté dodávání koncepcí, konstrukčních řešení a filtrů přímo na montážní linky výrobců vozidel svědčí o znalostech, zkušenostech, o trvale vysoké kvalitě a komplexním servisu, který Hengst nabízí svým obchodním partnerům.

Kvalita není jen to, co nás odlišuje, ale také to, co od nás klienti vyžadují.

Výhody výběru filtrů Hengst:

• Kompletní řada filtrů prémiové kvality: více než 2.500 filtrů a 140.000 aplikací
• 100% záruka kvality pro každý filtr
• Filtry shodné s OE specifikací, které zaručují rychlou výměnu a plné přizpůsobení danému modelu automobilu
• Moderní technologie od specialistů s více než 60 let zkušeností

Již řadu let jsme hrdým dodavatelem pro nejlepší značky automobilů, jako jsou: Škoda, Volkswagen, Mercedes, Audi, Porsche, Bentley, Seat, General Motors a mnoho dalších. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům!

Pro aftermarket nabízí Hengst následující výrobky v kvalitě OE:

• Palivové filtry

• Olejové filtry

• Vzduchové filtry

• Kabinové filtry

Leták Hengst ke stažení

Články o společnosti:

Hengst Filtration přebírá jednu z divizí Bosch Rexroth

Divize hydraulické filtrace společnosti Bosch Rexroth AG přejde pod vlastnictví Hengst Filtration. Akvizice zahrnuje závod v Ketschu (Bádensko-Württembersko, Německo) s přibližně 190 zaměstnanci a celosvětovým prodejem ve více než 30 zemích. Jedná se o důležitou transakci na trhu průmyslové filtrace.

Otevření nové továrny Hengst

Rostoucí poptávka po filtračních řešeních na nezávislém trhu s náhradními díly přispěla k otevření nové továrny Hengst v městě Rawicz.

The SMART Alternative – nová kampaň Hengst Filter pro aftermarket

Pro mnoho mechaniků jsou náhradní díly v kvalitě OE skvělou alternativou k originálním dílům – slučují úsporu nákladů (atraktivní cena) a času (perfektní přizpůsobení vozidlu – snadná instalace).

Stahlgruber rozšiřuje nabídku filtrů Hengst

Společnost Stahlgruber rozšiřuje sortiment filtrů výrobce Hengst o více jak 200 nových typů.

Více