HENGST SE & Co. KG

HENGST SE & Co. KG

Dobrý. Lepší. Hengst.

Říká se, že to, co je koupeno levně, se často kupuje dvakrát. Takže hrozí ztráta reputace, důvěry zákazníků a času. Oplatí se sáhnout pro do nejvyšší police pro filtry Hengst v německé kvalitě OE, na které se můžete spolehnout.

Již 60 let se společnost Hengst věnuje výrobě filtrů a vývoji koncepcí filtrace pro výrobce motorů a výrobce osobních, dodávkových a nákladních automobilů. Hengst je vývojovým partnerem a dodavatelem OEM pro přední výrobce vozidel.

Náš sortiment pro nezávislý trh s náhradními díly (aftermarket) zahrnuje více než 2.500 referencí pro osobní a užitkové automobily a stroje. Díky tomu společnost Hengst nabízí kompletní sortiment filtrů v OE kvalitě pro přední distributory po celém světě.

Dlouholeté dodávání koncepcí, konstrukčních řešení a filtrů přímo na montážní linky výrobců vozidel svědčí o znalostech, zkušenostech, o trvale vysoké kvalitě a komplexním servisu, který Hengst nabízí svým obchodním partnerům.

Kvalita není jen to, co nás odlišuje, ale také to, co od nás klienti vyžadují.

Výhody výběru filtrů Hengst:

• Kompletní řada filtrů prémiové kvality: více než 2.500 filtrů a 140.000 aplikací
• 100% záruka kvality pro každý filtr
• Filtry shodné s OE specifikací, které zaručují rychlou výměnu a plné přizpůsobení danému modelu automobilu
• Moderní technologie od specialistů s více než 60 let zkušeností

Již řadu let jsme hrdým dodavatelem pro nejlepší značky automobilů, jako jsou: Škoda, Volkswagen, Mercedes, Audi, Porsche, Bentley, Seat, General Motors a mnoho dalších. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům!

Pro aftermarket nabízí Hengst následující výrobky v kvalitě OE:

• Palivové filtry

• Olejové filtry

• Vzduchové filtry

• Kabinové filtry

Leták Hengst ke stažení

Články o společnosti:

Start-stop systém a filtrace oleje

Když se ve skupině automobilových fanoušků začne mluvit o tom, že automobily byly v minulosti lepší, velmi rychle se debata stočí k tématu o systému start-stop. Pravděpodobně žádné z řešení zavedených v automobilovém průmyslu v posledních letech nevyvolává tolik emocí jako tento systém.

Modul filtrace oleje Hengst v automobilech Mercedes AMG

Vozy Mercedes AMG s motory řady M139 jsou vybaveny modulem filtrace oleje vyvinutým společností Hengst. Společnost Hengst nabízí filtrační vložky pro tento motor také na nezávislém trhu s náhradními díly.

Stahlgruber: Rozšíření nabídky filtrů Hengst

Společnost Stahlgruber rozšiřuje sortiment filtrů od výrobce Hengst o více než 300 nových referencí.

Alarmující příznaky opotřebení palivového filtru

Víte, jak z pohledu řidiče poznáte, kdy je palivový filtr zanesený nebo úplně přestal fungovat? A víte z pohledu mechanika, jaké otázky položit zákazníkovi, abyste zjistili, zda je čas palivový filtr vyměnit? V tomto krátkém materiálu uvádíme některé alarmující příznaky opotřebení palivového filtru.

Jak se vyvarovat chyb a případných reklamací při montáži palivových filtrů

Stává se, že po instalaci nového palivového filtru dojde k problémům se startováním, což se obvykle projeví příslušnou zprávou a chybovým kódem na palubní desce. Majitel automobilu přijde s reklamací obviňující výrobek – filtr – avšak poměrně často je důvod jiný. Problém spočívá v nesprávné montáži filtru, takže výrobce reklamaci odmítá.

Více