Magneti Marelli After Market Parts and Services S.p.A.

Magneti Marelli After Market Parts and Services S.p.A.

magneti marelli

Firma Magneti Marelli After Market Parts and Services byla založena v roce 1985 jako obchodní divize Magneti Marelli Holding. Svým zákazníkům nabízí originální náhradní díly nebo náhradní díly s kvalitou OE.

Nabídka Magneti Marelli zahrnuje asi 30.000 položek katalogu rozdělených do 30 produktových řad. Těží ze sítě asi 5.000 autorizovaných servisů (Itálie, Brazílie, Portugalsko, Řecko, Polsko, Turecko, Argentina, Uruguay, Paraguay, Belgie, Chorvatsko, Nizozemsko, Francie, Německo, Maroko, Izrael, Malta, Maďarsko, Bulharsko, Makedonie, Kosovo, Srbsko, Slovinsko, Ukrajina).

Distribuuje následující značky: Magneti Marelli, Checkstar, Magneti Marelli Elaborazioni 1919, Cofap, Mako, Vitaloni, Yorka, Automotive Lighting, Axo Scintex, Cromodora, Seima, Carello, Jaeger, Veglia Borletti, Weber, Siem, NGK NTK, Mahle, Pagid, Corteco, Roulunds Rubber, Brembo, SNR, Philips, Exel, Cool Weather, Denso, Autodata, Alldata Europe, CF Gomma.

magneti marelli

Organizační struktura zahrnuje sekci náhradní díly, garážová technika, tuningové produkty Elaborazioni 1919, oddělení školení a servisní síť Magneti Marelli Checkstar.

Distribuce náhradních dílů probíhá v následujících oblastech: elektro a elektronika, mechanika, karosařina, spotřební materiál. Platí pro díly všech značek osobních automobilů, dodávkových vozů a nákladních automobilů.

Oddělení servisního vybavení zahrnuje diagnostiku, klimatizace, dílenské vybavení a servis přístrojů.

Elaborazioni 1919 nabízí bohatý katalog tuningových produktů, které se vyznačují moderními technologickými řešeními, inovacemi a jedinečným stylem.

Školení probíhají specializovanými trenéry v oblasti diagnostiky a oprav vozidel, klimatizace, servisu naftových automobilů a marketingových záležitostí souvisejících s provozem autoservisů.

Servisní síť Magneti Marelli Checkstar je projekt zaměřený především na nezávislé autoservisy, které Magneti Marelli může nabídnout partnerství jak v know-how, tak v obchodní podpoře.

magneti marelli

Magneti Marelli má pobočky v pěti evropských zemích (Itálie, Španělsko, Německo, Polsko, Francie), ve dvou zemích Jižní Ameriky (Brazílie, Argentina), ve Spojených státech a v Číně.

Prodejní síť pokrývá více než 80 zemí Evropy, Asie, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Afriky a Oceánie.

Články o společnosti:

Firma K MOTORSHOP zařadila do své nabídky produkty Magneti Marelli

Společnost K MOTORSHOP zařadila nově do svého e-shopu přes 32 tisích položek od MAGNETI MARELLI. Marelli nabízí široký sortiment motorových dílů, jako jsou například rozvodové sady, zapalovací cívky, startéry a alternátory. V nabídce jsou také mechanické díly, komponenty související s dodávkou vzduchu a paliva a mnoho dalšího. Výrobce dodává řadu (nejen) elektrických dílů do OE.

Světla a reflektory Magneti Marelli v nabídce HART

Firma HART zařadila do své nabídky více než 200 nových světel a reflektorů značky Magneti Marelli.

Nové modely klimatizačních stanic Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli informuje o zavedení nových modelů klimatizačních stanic – ALASKA PRIME a ALASKA EVO. Nabídka se skládá ze čtyř modelů.

Více