Magneti Marelli After Market Parts and Services S.p.A.

Magneti Marelli After Market Parts and Services S.p.A.

magneti marelli

Firma Magneti Marelli After Market Parts and Services byla založena v roce 1985 jako obchodní divize Magneti Marelli Holding. Svým zákazníkům nabízí originální náhradní díly nebo náhradní díly s kvalitou OE.

Nabídka Magneti Marelli zahrnuje asi 30.000 položek katalogu rozdělených do 30 produktových řad. Těží ze sítě asi 5.000 autorizovaných servisů (Itálie, Brazílie, Portugalsko, Řecko, Polsko, Turecko, Argentina, Uruguay, Paraguay, Belgie, Chorvatsko, Nizozemsko, Francie, Německo, Maroko, Izrael, Malta, Maďarsko, Bulharsko, Makedonie, Kosovo, Srbsko, Slovinsko, Ukrajina).

Distribuuje následující značky: Magneti Marelli, Checkstar, Magneti Marelli Elaborazioni 1919, Cofap, Mako, Vitaloni, Yorka, Automotive Lighting, Axo Scintex, Cromodora, Seima, Carello, Jaeger, Veglia Borletti, Weber, Siem, NGK NTK, Mahle, Pagid, Corteco, Roulunds Rubber, Brembo, SNR, Philips, Exel, Cool Weather, Denso, Autodata, Alldata Europe, CF Gomma.

magneti marelli

Organizační struktura zahrnuje sekci náhradní díly, garážová technika, tuningové produkty Elaborazioni 1919, oddělení školení a servisní síť Magneti Marelli Checkstar.

Distribuce náhradních dílů probíhá v následujících oblastech: elektro a elektronika, mechanika, karosařina, spotřební materiál. Platí pro díly všech značek osobních automobilů, dodávkových vozů a nákladních automobilů.

Oddělení servisního vybavení zahrnuje diagnostiku, klimatizace, dílenské vybavení a servis přístrojů.

Elaborazioni 1919 nabízí bohatý katalog tuningových produktů, které se vyznačují moderními technologickými řešeními, inovacemi a jedinečným stylem.

Školení probíhají specializovanými trenéry v oblasti diagnostiky a oprav vozidel, klimatizace, servisu naftových automobilů a marketingových záležitostí souvisejících s provozem autoservisů.

Servisní síť Magneti Marelli Checkstar je projekt zaměřený především na nezávislé autoservisy, které Magneti Marelli může nabídnout partnerství jak v know-how, tak v obchodní podpoře.

magneti marelli

Magneti Marelli má pobočky v pěti evropských zemích (Itálie, Španělsko, Německo, Polsko, Francie), ve dvou zemích Jižní Ameriky (Brazílie, Argentina), ve Spojených státech a v Číně.

Prodejní síť pokrývá více než 80 zemí Evropy, Asie, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Afriky a Oceánie.

Články o společnosti:

ELIT: Až 50% slevy na plynové vzpěry

Společnost ELIT nabízí až 50% slevy na plynové vzpěry Lesjöfords, Magneti Marelli a Stabilus. Dále lze využít slevy na nářadí značky Bosch. Akce platí od 9. 12. do 15. 12. 2019.

Nově u AUTOPARTS: Ochranné a mycí prostředky Magneti Marelli

Firma AUTOPARTS rozšířila svůj nabízený sortiment o ochranné a mycí prostředky značky Magneti Marelli.

ELIT: Až 50% sleva na světla

Společnost Elit nabízí až 50% slevy na světla značek DEPO, HELLA, Valeo a Magneti Marelli. Dále lze využít akční ceny na nabíječky Starline a Bosch. Akce platí od 28. 10. do 3. 11. 2019.

Nová zařízení pro pneuservisy od Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli představila pod názvem Pro Line novou řadu zařízení pro pneuservisy.

Setkání servisů Magneti Marelli Checkstar

Jako každý rok se uskutečnilo setkání autorizovaných servisů Magneti Marelli Checkstar. Letošní setkání bylo odlišné od předešlého, a to díky stému výročí společnosti Magneti Marelli.

Více