ProfiAuto

ProfiAuto

Skládáme se z nejlepších částí

Síť ProfiAuto spojuje 240 automobilových prodejen a velkoobchodů v České republice, na Slovensku a v Polsku, jejichž prostřednictvím se prodávají autodíly a autopříslušenství pocházející od renomovaných, světových výrobců. Pod hlavičkou ProfiAuto Service funguje již více než 2.150 autodílen, z nichž se 263 nachází v České republice a 214 na Slovensku. Partneři a poskytovatelé služeb v síti ProfiAuto získávají podporu v oblasti školení, prodeje a propagace.

8,5 milionu položek v katalogu automobilových dílů

Stálý přístup ke kompletní nabídce autodílů, profesionální obsluha, jen osvědčení dodavatelé. V katalogu ProfiAuto se nachází 8,5 milionu položek automobilových dílů ve standardu TeDoc, z toho 120.000 je k dispozici pouze v naší zemi.

Díky rozvinutému distribučnímu systému a moderním technologickým řešením každý den naplňuje firma potřeby partnerů. Pohodlí během práce všem partnerům zajišťuje katalog dílů, pomocí kterého např. mohou porovnávat komponenty na základě čísla VIN vozidla.

Kromě toho představili vlastní značku ProfiPower, jejíž nabídka v současné době zahrnuje mj. autobaterie, filtry a komponenty brzdového systému. Vysokou kvalitu výrobků zaručuje důkladná kontrola jakosti a přísné dodržování evropských norem. Díly ProfiPower přináší majitelům vozidel tři důležité faktory: bezpečnost, odolnost a bezporuchovost. Ani samotný trh to nenechalo chladným, a tak společnost ProfiPower získala prestižní certifikát „Dobrá značka 2020 – kvalita, důvěra, pověst“. V roce 2021 zrealizují v České republice a na Slovensku sérii školení spojených se značkou ProfiPower pod názvem „ProfiPower Tour“.

Otevřete se vůči novým perspektivám – přidejte se do řetězce ProfiAuto Service

Atraktivní investiční smlouvy pro zastřešené servisy, přístup k dílenskému vybavení za preferenčních podmínek, podpora v neustálém rozvoji a zvyšování kvalifikace. Zapojení do řetězce ProfiAuto Service poskytuje servisům nezávislé nástroje, které zvyšují jejich šance na trhu a posilují konkurenční pozici vůči jiným řetězcům servisů a autorizovaným servisů. Společně dosáhneme výsledku v měřítku, kterého by většina nezávislých autoservisů nebyla schopna samostatně dosáhnout.

Zástupci Moto-Profil a ProfiAuto zdůrazňují, že pandemie nám také připomněla význam „měkkých dovedností“. Komunikace, podpora, spolupráce – všechny tyto hodnoty se v praxi osvědčily a ukázaly, že za nimi stojí především lidé. Kontakty a vztahy s partnery nyní udržujeme i díky technologickým vymoženostem, a proto vznikl i cyklus virtuálních setkání a webinářů.

Využijte školicí balíček ProfiAuto – orientace se na vývoj

Nabízí desítky vzdělávacích akcí pro partnerské prodejny a poskytovatele služeb, mimo jiné technická, produktová a marketingová školení. Na trzích, jakými jsou Česká republika a Slovensko, již mohou autoservisy využívat programu „Virtuální autodílna“, který propojuje prezentaci modelové dílny s rozšířením kompetencí mechaniků pomocí internetu.

Provozují také unikátní tréninkový cyklus ProfiRacing Cup – první takový projekt v oboru, který kombinuje bohaté zkušenosti s adrenalinem na závodní dráze.

Získejte nové zákazníky

Poznávacím znamením značky ProfiAuto jsou inovativní marketingové aktivity, které se přímo promítají na počet zákazníků v obchodech, velkoobchodech a servisech. Řetězec pořádá mezinárodní motoristický veletrh ProfiAuto Show, akci PitStop – bezplatnou kontrolu technického stavu aut a spoustu jiných událostí určených pro řidiče.

Navštivte stránky: www.profiauto.info

Články o společnosti:

Premiéra rallye kalendáře ProfiAuto na rok 2023

Ženy jako hlavní hrdinky automobilového kalendáře? Tentokrát ne! Síť ProfiAuto se rozhodla porušit tento trend a představila kalendář na rok 2023 s rallye vozy, které používá ProfiAuto Racing. Vydání se brzy dostane do rukou obchodním partnerům a fanouškům motorismu doma i v zahraničí.

Nový výkonný ředitel ve firmě Moto-Profil

Firma Moto-Profil, polský distributor autodílů, který působí v České republice a na Slovensku prostřednictvím sítě ProfiAuto, zveřejnila zprávu o jmenování nového výkonného ředitele.

Vítězem soutěže „Kalendář roku 2022“ je firma J+M autodíly! Hot News

Vítězem soutěže „Kalendář roku 2022“ je firma J+M autodíly!

Soutěž o kalendář roku 2022 je ukončena a firma J+M autodíly obhájila svůj titul z minulého roku!

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2022“ je zde! Kdo jej získá? Soutěž

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2022“ je zde! Kdo jej získá?

Téměř jsme doklopýtali do konce roku 2021. Pomalu tedy přichází období rekapitulace a hodnocení uplynulého roku. Než se do toho ale v redakci pustíme, chceme se soustředit na něco více zábavnějšího. A tím je oblíbená soutěž/anketa o nejlepší kalendář následujícího roku. Máme pro vás velký výběr!

Více