ProfiAuto

ProfiAuto

Skládáme se z nejlepších částí

Síť ProfiAuto spojuje 240 automobilových prodejen a velkoobchodů v České republice, na Slovensku a v Polsku, jejichž prostřednictvím se prodávají autodíly a autopříslušenství pocházející od renomovaných, světových výrobců. Pod hlavičkou ProfiAuto Service funguje již více než 2.150 autodílen, z nichž se 263 nachází v České republice a 214 na Slovensku. Partneři a poskytovatelé služeb v síti ProfiAuto získávají podporu v oblasti školení, prodeje a propagace.

8,5 milionu položek v katalogu automobilových dílů

Stálý přístup ke kompletní nabídce autodílů, profesionální obsluha, jen osvědčení dodavatelé. V katalogu ProfiAuto se nachází 8,5 milionu položek automobilových dílů ve standardu TeDoc, z toho 120.000 je k dispozici pouze v naší zemi.

Díky rozvinutému distribučnímu systému a moderním technologickým řešením každý den naplňuje firma potřeby partnerů. Pohodlí během práce všem partnerům zajišťuje katalog dílů, pomocí kterého např. mohou porovnávat komponenty na základě čísla VIN vozidla.

Kromě toho představili vlastní značku ProfiPower, jejíž nabídka v současné době zahrnuje mj. autobaterie, filtry a komponenty brzdového systému. Vysokou kvalitu výrobků zaručuje důkladná kontrola jakosti a přísné dodržování evropských norem. Díly ProfiPower přináší majitelům vozidel tři důležité faktory: bezpečnost, odolnost a bezporuchovost. Ani samotný trh to nenechalo chladným, a tak společnost ProfiPower získala prestižní certifikát „Dobrá značka 2020 – kvalita, důvěra, pověst“. V roce 2021 zrealizují v České republice a na Slovensku sérii školení spojených se značkou ProfiPower pod názvem „ProfiPower Tour“.

Otevřete se vůči novým perspektivám – přidejte se do řetězce ProfiAuto Service

Atraktivní investiční smlouvy pro zastřešené servisy, přístup k dílenskému vybavení za preferenčních podmínek, podpora v neustálém rozvoji a zvyšování kvalifikace. Zapojení do řetězce ProfiAuto Service poskytuje servisům nezávislé nástroje, které zvyšují jejich šance na trhu a posilují konkurenční pozici vůči jiným řetězcům servisů a autorizovaným servisů. Společně dosáhneme výsledku v měřítku, kterého by většina nezávislých autoservisů nebyla schopna samostatně dosáhnout.

Zástupci Moto-Profil a ProfiAuto zdůrazňují, že pandemie nám také připomněla význam „měkkých dovedností“. Komunikace, podpora, spolupráce – všechny tyto hodnoty se v praxi osvědčily a ukázaly, že za nimi stojí především lidé. Kontakty a vztahy s partnery nyní udržujeme i díky technologickým vymoženostem, a proto vznikl i cyklus virtuálních setkání a webinářů.

Využijte školicí balíček ProfiAuto – orientace se na vývoj

Nabízí desítky vzdělávacích akcí pro partnerské prodejny a poskytovatele služeb, mimo jiné technická, produktová a marketingová školení. Na trzích, jakými jsou Česká republika a Slovensko, již mohou autoservisy využívat programu „Virtuální autodílna“, který propojuje prezentaci modelové dílny s rozšířením kompetencí mechaniků pomocí internetu.

Provozují také unikátní tréninkový cyklus ProfiRacing Cup – první takový projekt v oboru, který kombinuje bohaté zkušenosti s adrenalinem na závodní dráze.

Získejte nové zákazníky

Poznávacím znamením značky ProfiAuto jsou inovativní marketingové aktivity, které se přímo promítají na počet zákazníků v obchodech, velkoobchodech a servisech. Řetězec pořádá mezinárodní motoristický veletrh ProfiAuto Show, akci PitStop – bezplatnou kontrolu technického stavu aut a spoustu jiných událostí určených pro řidiče.

Navštivte stránky: www.profiauto.info

Články o společnosti:

Oleje pro motory s filtrem pevných částic

Filtr pevných částic zachycuje a spaluje saze nacházející se ve výfukových plynech. Síť ProfiAuto vysvětluje, proč by se u motorů s tímto filtrem měly používat speciální oleje, a co se může stát, když řidič tato doporučení nedodržuje.

Projekt Virtual Workshop zavítal i do České republiky

Dne 14. března se v prostorách Střední průmyslové školy a Obchodní akademie v Bruntále uskutečnil projekt VR pod dohledem společnosti ProfiAuto. Zúčastnilo se více než 70 studentů.

Jaký olej použít na dolití?

Jaký motorový olej je dobré koupit na dolití, pokud situace vyžaduje jeho okamžité doplnění a na čerpací stanici nemají vhodný produkt, případně řidič ani neví, jaký olej má v motoru? ProfiAuto s vámi prozkoumá tuto otázku a navrhne ta nejlepší možná řešení.

Nové řady olejů ProfiPower 4Car a ProfiPower 4Gear

ProfiPower 4Car a ProfiPower 4Gear jsou dvě nové řady olejů, které uvádí na trh síť ProfiAuto. První zahrnuje motorové oleje a druhá převodové. Obě nabízejí moderní produkty pro starší i nejnovější motory.

Vítězem soutěže kalendář roku 2023 je firma PROFIAUTO! Hot News

Vítězem soutěže kalendář roku 2023 je firma PROFIAUTO!

Letošní anketu o nejlepší kalendář roku 2023 bylo opravdu zajímavé sledovat. Kalendáře měly rekordní sledovanost a my máme velikou radost, že Vás tato soutěž tolik baví. Nyní nám dovolte představit Vám vítěze!

Více