SKF CZ, a.s.

SKF CZ, a.s.

  • U Měšťanského pivovaru 7
    170 04 Praha 7
  • www.skf.cz
  • 234 642 111

SKF je přední celosvětový dodavatel technologií od roku 1907. Naší hlavní předností je schopnost neustále vyvíjet nová technická řešení a navrhovat výrobky a služby, které zvýší konkurenční výhody našich zákazníků.

Společnost SKF je aktivní ve více než 130 zemích a přibližně 40 specializovaných segmentech.

Činnost společnosti je rozdělena do tří obchodních oblastí: Průmyslový trh, Automobilový trh a Specializovaná odvětví.

Každá oblast podporuje kompletní životní cyklus aktiv zákazníka a poskytuje širokou škálu výrobků, služeb a řešení pro výrobce originálních zařízení (OEM) i pro koncové uživatele.

Spojením nabídky produktů, služeb a know-how naší organizace, můžeme poskytovat našim zákazníkům inovativní řešení dle jejich požadavků.

Automobilové náhradní díly SKF
Vysoce kvalitní náhradní díly pro osobní automobily a nákladní vozy

SKF je dlouhodobým partnerem předních světových výrobců automobilů. Naše postavení osvědčeného výrobce originálních dílů (OE) nám umožňuje nabízet inovativní, vysoce kvalitní výrobky pro trh automobilových náhradních dílů.

Nabídku náhradních dílů SKF pro automobily tvoří součásti pro uložení kol, motor, hnací ústrojí a odpružení.

Tuto nabídku doplňuje řada montážních nástrojů a mazacích výrobků, které pomáhají zajistit spolehlivý provoz a optimální funkčnost výrobků.

Články o společnosti:

Auto Kelly: Až 50% slevy na ložiska

Firma Auto Kelly připravila až 50% slevy na ložiska značek Starline, FAG, SKF a Febi bilstein. Dále lze využít akční ceny na ochranné pracovní pomůcky. Akce platí od 18. 5. do 24. 5. 2020.

ELIT: Ložiska se slevou až 50 %

Firma ELIT připravila až 50% slevy na ložiska značek Starline, SKF, FAG a Swag. Dále lze využít akční ceny na pracovní obuv. Akce platí od 18. 5. do 24. 5. 2020.

J+M autodíly: Akční ceny na sortiment SKF a nářadí KS Tools

U J+M autodíly můžete využít až 60% slevy na kompletní sortiment značek SKF. Dále lze využít akční ceny na nářadí na elektroinstalace a elektroniku. Akce platí od 18. 5. do 24. 5. 2020.

Auto Kelly: SKF sortiment se slevou až 55 % + dárek navíc

Firma Auto Kelly nabízí v týdnu od 13. 4. do 19. 4. 2020 až 55% slevy na sortiment značky SKF. Ke každému nákupu navíc získáte jako dárek osvěžovač vzduchu Hippy Blue – Love Freedom. Dále lze využít akční ceny na razové utahováky.

Více