STAHLGRUBER CZ s.r.o.

STAHLGRUBER CZ s.r.o.

  • Areál Tulipán park
    Průmyslová 1385
    253 01 Hostivice
  • www.stahlgruber.cz
  • 225 983 200

stahlgruber

STAHLGRUBER v ČR
Díky převzetí společností AUTOCORA OBCHODNÍ SPOL. s.r.o. (v roce 2007) a Autobenex, spol. s r.o. (2012) si společnost STAHLGRUBER GmbH začíná budovat a upevňovat svou pozici na českém a slovenském trhu. Oficiálně však společnost STAHLGRUBER GmbH vstupuje na český trh až 1. 11. 2012, otevřením své první prodejní pobočky STAHLGRUBER v Plzni, kde při výběru umístění pobočky byla hlavní podmínkou dobrá dostupnost jak pro všechny zákazníky plzeňského kraje, tak pro dodávky z centrálního skladu STAHLGRUBER v Sulzbach-Rosenberg.

FILOZOFIE ZNAČKY STAHLGRUBER
V současném světě byznysu je mobilita nezbytná pro přežití. Mobilita znamená rychlost a flexibilitu, stejně jako dynamiku a sílu pro inovace. Přináší však také kvalitu, výkon a kontinuitu v souvislosti s klíčovými tržními faktory, díky nimž je obchodní partner z pohledu zákazníků a dodavatelů čitelný a spolehlivý. Neustálá mobilita – interně jako požadavek na náš personál, externě jako standard služeb zákazníkům – charakterizuje filozofii společnosti STAHLGRUBER již mnoho desetiletí a i dnes představuje základní kámen veškeré obchodní činnosti firmy STAHLGRUBER GmbH.

Naše silné stránky se projevují ve vybraných produktových řadách od předních dodavatelů z oblasti nezávislého trhu s náhradními díly i v nápaditosti našich služeb servisům a dalším prodejcům. Za vším stojí dlouhá tradice, jejíž úspěšný příběh dnes sahá již 90 let do historie. Od chvíle, kdy bratři Gruberové v roce 1923 společnost založili, neustále čelíme proměnlivým požadavkům trhu a sloužíme svým partnerům. Koneckonců úspěch našich partnerů přináší úspěch i nám a je předpokladem pro trvalý rozvoj naší společnosti na národní i celosvětové úrovni.

Články o společnosti:

Stahlgruber rozšiřuje sortiment DRI

Firma STAHLGRUBER pro vás neustále rozšiřuje nabídku a skladové zásoby repasovaných dílů značky DRI. Tentokrát rozšířili nabídku o 193 položek.

Dvojité spojkové sady Sachs nově u Stahlgruber

Společnost Stahlgruber rozšiřuje sortiment nově o dvojité spojkové sady Sachs.

APM Automotive a Stahlgruber CZ zvou: Přijďte si s námi užít EXPO 2018

Najděte si v sobotu 5. května čas a můžete i s celou rodinou navštívit veletrh dodavatelů APM Automotive a Stahlgruber CZ - EXPO2018 v pražských Letňanech. Podobná akce tu zatím nebyla a vy se můžete stát její součástí.

Stahlgruber rozšiřuje svůj sortiment značky Nissens

Společnost STAHLGRUBER rozšířila nabídku sortimentu Nissens o více jak 130 položek. V příloze naleznete vybrané typy chladičů, ventilátorů, kompresorů a kondenzátorů z našich novinek.

Stahlgruber rozšiřuje nabídku pro autoservisy o tzv. Chytré opravy

Hlavním cílem je nabídnout řešení pro malé a střední opravy exteriéru a interiéru osobních a lehkých užitkových vozidel s využitím nejmodernějších technologií a prostředků.

Více