Axalta Coating Systems – Standox

Axalta Coating Systems – Standox

Společnost Standox je jedním z předních evropských výrobců lakovacích systémů a celosvětově nabízí inovativní a ekologicky kompatibilní systémy.

Standox nabízí vynikající technologii lakování a vysokou úroveň praktické podpory ve více než 80 zemích.

Společnost Standox je v současnosti uznávána na celém světě jako jedna z nejvýznamnějších, nejmodernějších značek v oblasti lakýrnictví. Značka Standox pomohla formovat průmysl lakování svými průkopnickými produkty a službami. V současnosti slaví 60. výročí na trhu.

60 let kvality a inovací. Vyrobeno v Německu.

PRODUKTY:

 • Lakovací systémy pro osobní vozy a motocykly
  • Standoblue – je zcela nová technologie lakovacích materiálů, která v sobě koncentruje to nejdůležitější, co lakovna potřebuje: dokonalé barvy, efektivní zpracování, rychlou aplikaci a metalízy bez mráčků.
  • Standohyd – je vodouředitelný lakovací systém, splňuje přísné ekologické směrnice Evropské unie. Standohyd je součástí skupiny Pro-future, produktové řady, která se vyznačuje nízkým obsahem rozpouštědel. Byl oficiálně schválen všemi předními výrobci automobilů.
  • Standocryl – je vrchní lak, ideální pro úsporné a ekologicky šetrné opravy vozidel v UNI odstínu. Standocryl VOC lakovací systém se skládá z 23 základních mixů, vyrobených pomocí speciálních pigmentů a technologie na bázi pryskyřice.
  • One visit applicationStandox jako první výrobce nabízí díky svým pokrokovým lakovacím materiálům ucelenou řadu výrobků, které lze od plniče po vrchní čirý lak aplikovat jedním pracovním krokem.
 • Lakovací systémy pro užitkové vozy
  • Standofleet – je tou pravou volbou pro širokou škálu barev od nákladních automobilů, přes autobusy až po speciální vozidla.
 • Lakovací systémy pro průmysl
  • Standofleet Industry – je řešení pro průmyslové nátěry, které se přizpůsobí mnoha aplikacím při použití relativně malého počtu výrobků.

Axalta Coating Systems
Je jedním z největších světových výrobců nátěrových hmot pro automobilový průmysl, lakování letadel a pro většinu oblastí průmyslu a služeb.

Axalta Coating Systems (nátěry pro průmyslové a všeobecné použití), Axalta Aviation (nátěry pro letadla), OEM barvy pro automobilky a opravárenské systémy Cromax, Standox, Spies-Hecker.

Články o společnosti:

Kalendáře Axalta pro rok 2020

Axalta Coating Systems je jedním z největších světových výrobců nátěrových hmot pro automobilový průmysl, lakování letadel a pro většinu oblastí průmyslu a služeb. Axalta zahrnuje 3 značky: Spies Hecker, Standox a Cromax. Nyní vám přinášíme souhrn kalendářů pro rok 2020 těchto značek.

Kalendář Standox 2020: Barvy Evropy

Fotbalová horečka se blíží! EURO 2020 se bude hrát po celé Evropě: od Irska, Skotska a Maďarska, po Itálii, Španělsko a Ázerbájdžán. Kalendář Standox 2020 tuto událost zachycuje a propojuje s fascinujícími vozy.

Kalendáře Axalta pro rok 2019

Axalta Coating Systems je jedním z největších světových výrobců nátěrových hmot pro automobilový průmysl, lakování letadel a pro většinu oblastí průmyslu a služeb. Axalta zahrnuje 3 značky Spies Hecker, Standox a Cromax. Nyní vám přinášíme kalendáře těchto značek.

Navrácený půvab vozů BMW

KEY muzeum v tureckém Izmiru, které bylo otevřeno právě před třemi lety, nabízí unikátní sbírku 130 veteránů a 40 historických motocyklů na ploše o rozloze více jak 7.000 m2. Muzeum založili bratři Murat a Selim Özgörkey. 

Dech beroucí jasně oranžový veterán

Do nedávna bylo ve švýcarské dílně René Sahli k vidění jasně oranžové Porsche 911 Targa z roku 1969. Tento legendární automobil se měl podrobit původně jen drobné opravě, ale nakonec se ukázalo, že je nutná kompletní renovace. Pro jeho přelakování vsadil Sahli na zkušenosti a produkty značky Standox.

Více