SWAG

SWAG

SWAG

Best Choice for Spare Parts! Značka SWAG je věrná heslu – náš zákazník náš pán. Mezinárodně uznávaná značka poskytuje více než 25.000 originálních kvalitních náhradních dílů pro všechny německé a téměř všechny evropské značky automobilů. Hlavními skupinami produktů jsou díly řízení a odpružení spolu s díly časování motoru.

Díky 60leté zkušenosti je SWAG jedním z předních světových partnerů pro aftermarket. Vysoká skladová dostupnost a krátké dodací lhůty zaručují zákazníkům po celém světě optimální služby. Celá řada dílů je předmětem přísné kontroly kvality, která často přesahuje specifikace výrobce. Společnost SWAG poskytuje také technické návody, aby instalace dodaných dílů byla co nejjednodušší.

Články o společnosti:

SWAG: Zadní zavěšení u vozu Ford Mondeo

Ford Mondeo vyráběný v letech 2007 až 2014 byl čtvrtou generací tohoto modelu. Díky své značné odolnosti byl velmi ceněný a oblíbený také jako služební vozidlo. Tato verze sdílela mnoho komponentů s modely Ford Galaxy a S-Max a také s několika modely Volvo.

SWAG: Chybějící článek

Řetězový systém, který spojuje vačkovou hřídel s klikovou hřídelí a pohání další součásti motoru, se osvědčil již před mnoha lety u různých výrobců vozidel, zejména u BMW. Některé motory s tímto systémem jsou však známé svými častými závadami a motor N47 je jedním z nich.

Menší tření + nižší hmotnost = menší spotřeba paliva a nižší emise

Tento jednoduchý vzorec je dominantním tématem při vývoji automobilových dílů, přičemž jedním z hlavních cílů je snížení tření a hmotnosti tradiční pohonné jednotky – spalovacího motoru. Spalovací motor v poslední době zaznamenal výrazné snížení objemu válců, ale přesto se u něj podařilo zvýšit účinnost a výkon díky použití inovativních technologií ventilového rozvodu, palivového systému a […]

Na voze Seat Ibiza nic nefunguje

S příchodem systému řízení motoru se předpokládá, že většina problémů s chodem motoru je spíše elektrického než mechanického původu, zejména pokud to signalizují výstražné kontrolky systému řízení motoru. Ne vždy je to však pravda.

Více