SWAG

SWAG

SWAG

Best Choice for Spare Parts! Značka SWAG je věrná heslu – náš zákazník náš pán. Mezinárodně uznávaná značka poskytuje více než 25.000 originálních kvalitních náhradních dílů pro všechny německé a téměř všechny evropské značky automobilů. Hlavními skupinami produktů jsou díly řízení a odpružení spolu s díly časování motoru.

Díky 60leté zkušenosti je SWAG jedním z předních světových partnerů pro aftermarket. Vysoká skladová dostupnost a krátké dodací lhůty zaručují zákazníkům po celém světě optimální služby. Celá řada dílů je předmětem přísné kontroly kvality, která často přesahuje specifikace výrobce. Společnost SWAG poskytuje také technické návody, aby instalace dodaných dílů byla co nejjednodušší.

Články o společnosti:

Na voze Seat Ibiza nic nefunguje

S příchodem systému řízení motoru se předpokládá, že většina problémů s chodem motoru je spíše elektrického než mechanického původu, zejména pokud to signalizují výstražné kontrolky systému řízení motoru. Ne vždy je to však pravda.

Ford Kuga – Výměna rozvodového řemene

Pravidelná výměna rozvodového řemene je nezbytným úkonem, který se provádí z toho důvodu, aby nedošlo k jeho selhání a tím vážnému poškození motoru. Intervaly výměny se však v průběhu let značně prodloužily díky zdokonalení materiálu řemene a konstrukci systému. V důsledku toho by tato rutinní výměna měla být považována za kompletní servis rozvodového řemenového systému, […]

Opotřebení rozvodového řetězu a jeho vliv na výkon motoru

Motory s vysokými otáčkami, které se montují do osobních a lehkých užitkových vozidel, běžně používají kovový rozvodový řetěz umístěný v motorovém prostoru a mazaný motorovým olejem. Ten spojuje klikovou s vačkovou hřídelí, která následně ovládá otevírání a zavírání sacích a výfukových ventilů. Po určité době, při intenzivní zátěži motoru, se rozvodový mechanismus postupně natahuje. To […]

Oddělená řemenice pro klidný chod motoru

Moderní motory jsou velmi přesné a výkonné. Na ochranu okolních konstrukčních součástí před předčasným výpadkem musí být minimalizovány vibrace a kmitání. Nepravidelnosti způsobené čtyřdobým principem jsou klikovou hřídelí přenášeny na řemenový pohon. To negativně ovlivňuje tvoření hluku a obzvláště životnost konstrukčních součástí pomocného pohonu.

Nový nástroj ve vyhledávači Partsfinder od bilstein group

Firma bilstein group vyvinula nový nástroj pro svůj online katalog Partsfinder. FANS je zkratka ‘Future Article Notification System’, což znamená „Systém upozornění na nový/budoucí článek“. Toto řešení umožní uživatelům vyhledávače podílet se na vývoji nových produktů.

Více