TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o.

TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o.

  • SEGRO Park Prague, budova C
    Archeologická 1383
    253 01 Hostivice
  • www.cz.trost.com
  • 226 00 33 00

LEADER NA EVROPSKÉM NEZÁVISLÉM TRHU S NÁHRADNÍMI DÍLY

Zakladatel firmy Ernst Misol pracoval jako konstruktér motorů v týmu okolo Gottlieba Daimlera. V roce 1904 založil v Bad Cannstatt nedaleko Stuttgartu zřejmě první německý velkoobchod s náhradními díly. V roce 1934 předal vedení svému zeti Eugenu Trostovi.

Jako jeden z prvních velkoobchodníků s náhradními díly nabízel TROST svým partnerům servisní služby, které dalece přesahovaly prodej náhradních dílů. V roce 1995 byl vyvinut servisní koncept AUTOFIT jako první koncept nabízející „full-service“ v oblasti technických, organizačních a komunikačních služeb.

V roce 2008 rozšířila společnost TROST převzetím Meteor Group svou prodejní síť i v oblasti východní Evropy a zařadila se tak mezi první celoevropské velkoobchody s náhradními díly. Další skokový růst přinesla v roce 2009 fúze se skupinou KSM.

V dubnu 2016 získala společnost WM SE se sídlem v Osnabrücku veškeré akcie firmy TROST AUTOSERVICE TECHNIK SE. Firma TROST Fahrzeugteile je nadále vedena jako samostatná obchodní značka WM SE. Díky sloučení dvou tradičních firem TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE a WM SE v roce 2016 vznikl absolutně nejsilnější evropský hráč na trhu automobilových náhradních dílů s ročním obratem převyšujícím 1 600 mil. EUR.

Na českém trhu je značka TROST zastoupena společností TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o., patřící rovněž do skupiny WM SE.

Za více než 100 let své existence si značka TROST vypracovala unikátní systém péče o zákazníky, který zefektivňuje a usnadňuje činnost servisů. Zákazníci tak v naší nabídce vedle dílů všech předních výrobců pro prvovýbavu, a také dílů vlastních značek, dále najdou široký sortiment garážového vybavení a nejmodernější diagnostiky, pestrou nabídku školení, nebo kdykoliv si neví rady, například informační pomoc na technické lince. Řada služeb a výhod pak vrcholí možnou spoluprací na úrovni mezinárodního servisního konceptu.

Značka TROST
- Založení 1904
- Člen WM SE, největšího dodavatele autodílů v Evropě
- 10 poboček v České republice
- Garant kvality sítě Autofit v ČR

Články o společnosti:

TROST: Produkty Liqui Moly Pro-Line nyní se slevou

Společnost TROST nyní nabízí na vybrané výrobky profesionální produktové řady aditiv a dílenské chemie Liqui Moly Pro-Line slevu 35 %.  Akci můžete využít až do 26. 8. 2018.

TROST: Pracovní oblečení TROST se slevou až 57 %

Laclové montérky, pracovní kombinézy nebo vestu získáte u společnosti TROST se slevou až 57 %. Unikátní ceny se vztahují jen na modely a velikosti uvedené v akčním letáku a platí pouze do vyčerpání zásob. Akce platí do 26. 8. nebo do vyčerpání zásob.

TROST: Ochranné potahy na sedačky k olejům repstar

Společnost TROST za každých 5.000 Kč obratu v novém sortimentu olejů repstar rozdává během příštích 14 dní jako dárek roli 500 ks ochranných potahů na sedačky.  Akce platí do 12. 8. 2018.

TROST: Čističe klimatizací SONAX se slevou 47 %

Nejrychlejší a nejsnadnější způsob odstranění zápachu z klimatizace patří mezi bestselery každé léto.Společnost TROST nabízí až do 29.7. čističe klimatizací značky SONAX za akční ceny.

TROST: Za nákup motorových olejů Selenia dárek zdarma

Za každých 5 litrů olejů Selenia nakoupených u společnosti TROST, získáte ochranný vosk s vysokým leskem PETRONAS DURANCE zdarma. Akce platí do 29.7.2018.

Více