TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o.

TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o.

  • SEGRO Park Prague, budova C
    Archeologická 1383
    253 01 Hostivice
  • www.cz.trost.com
  • 226 00 33 00

LEADER NA EVROPSKÉM NEZÁVISLÉM TRHU S NÁHRADNÍMI DÍLY

Zakladatel firmy Ernst Misol pracoval jako konstruktér motorů v týmu okolo Gottlieba Daimlera. V roce 1904 založil v Bad Cannstatt nedaleko Stuttgartu zřejmě první německý velkoobchod s náhradními díly. V roce 1934 předal vedení svému zeti Eugenu Trostovi.

Jako jeden z prvních velkoobchodníků s náhradními díly nabízel TROST svým partnerům servisní služby, které dalece přesahovaly prodej náhradních dílů. V roce 1995 byl vyvinut servisní koncept AUTOFIT jako první koncept nabízející „full-service“ v oblasti technických, organizačních a komunikačních služeb.

V roce 2008 rozšířila společnost TROST převzetím Meteor Group svou prodejní síť i v oblasti východní Evropy a zařadila se tak mezi první celoevropské velkoobchody s náhradními díly. Další skokový růst přinesla v roce 2009 fúze se skupinou KSM.

V dubnu 2016 získala společnost WM SE se sídlem v Osnabrücku veškeré akcie firmy TROST AUTOSERVICE TECHNIK SE. Firma TROST Fahrzeugteile je nadále vedena jako samostatná obchodní značka WM SE. Díky sloučení dvou tradičních firem TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE a WM SE v roce 2016 vznikl absolutně nejsilnější evropský hráč na trhu automobilových náhradních dílů s ročním obratem převyšujícím 1 600 mil. EUR.

Na českém trhu je značka TROST zastoupena společností TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o., patřící rovněž do skupiny WM SE.

Za více než 100 let své existence si značka TROST vypracovala unikátní systém péče o zákazníky, který zefektivňuje a usnadňuje činnost servisů. Zákazníci tak v naší nabídce vedle dílů všech předních výrobců pro prvovýbavu, a také dílů vlastních značek, dále najdou široký sortiment garážového vybavení a nejmodernější diagnostiky, pestrou nabídku školení, nebo kdykoliv si neví rady, například informační pomoc na technické lince. Řada služeb a výhod pak vrcholí možnou spoluprací na úrovni mezinárodního servisního konceptu.

Značka TROST
- Založení 1904
- Člen WM SE, největšího dodavatele autodílů v Evropě
- 10 poboček v České republice
- Garant kvality sítě Autofit v ČR

Články o společnosti:

Mikina za každých 2.000 Kč v dílech řízení SIDEM od TROSTu

Společnost TROST rozdává zdarma mikinu s kapucí za pouhých 2.000 Kč obratu v sortimentu řízení značky SIDEM. Nabídka je platná do 3. 6. 2018 nebo do vyčerpání zásob dárku.

Akční sleva balíčku produktů SONAX u firmy TROST

Firma TROST připravila pro své zákazníky profesionální akční balíček produktů značky Sonax. Nabídka je platná do 3. 6. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Sleva 40 % na motocyklové oleje Motul u TROSTu

Společnost TROST nabízí motocyklové oleje značky MOTUL příštích 14 dní s výraznou akční slevou 40 %. Nabídka je platná do 20. 5. 2018.

Sleva 43 % na dílenský jeřáb Chicago Pneumatic od TROSTu

Příštích 14 dní na vás čeká dílenský jeřáb Chicago Pneumatic se slevou 43 % u společnosti TROST.  Nabídka platí do 20. 5. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Přehled školení - květen 2018

Přehled školení distributorů a výrobců pro květen roku 2018.

Více