TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o.

TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o.

  • SEGRO Park Prague, budova C
    Archeologická 1383
    253 01 Hostivice
  • www.cz.trost.com
  • 226 00 33 00

LEADER NA EVROPSKÉM NEZÁVISLÉM TRHU S NÁHRADNÍMI DÍLY

Zakladatel firmy Ernst Misol pracoval jako konstruktér motorů v týmu okolo Gottlieba Daimlera. V roce 1904 založil v Bad Cannstatt nedaleko Stuttgartu zřejmě první německý velkoobchod s náhradními díly. V roce 1934 předal vedení svému zeti Eugenu Trostovi.

Jako jeden z prvních velkoobchodníků s náhradními díly nabízel TROST svým partnerům servisní služby, které dalece přesahovaly prodej náhradních dílů. V roce 1995 byl vyvinut servisní koncept AUTOFIT jako první koncept nabízející „full-service“ v oblasti technických, organizačních a komunikačních služeb.

V roce 2008 rozšířila společnost TROST převzetím Meteor Group svou prodejní síť i v oblasti východní Evropy a zařadila se tak mezi první celoevropské velkoobchody s náhradními díly. Další skokový růst přinesla v roce 2009 fúze se skupinou KSM.

V dubnu 2016 získala společnost WM SE se sídlem v Osnabrücku veškeré akcie firmy TROST AUTOSERVICE TECHNIK SE. Firma TROST Fahrzeugteile je nadále vedena jako samostatná obchodní značka WM SE. Díky sloučení dvou tradičních firem TROST AUTO SERVICE TECHNIK SE a WM SE v roce 2016 vznikl absolutně nejsilnější evropský hráč na trhu automobilových náhradních dílů s ročním obratem převyšujícím 1 600 mil. EUR.

Na českém trhu je značka TROST zastoupena společností TROST AUTO SERVICE TECHNIK spol. s r.o., patřící rovněž do skupiny WM SE.

Za více než 100 let své existence si značka TROST vypracovala unikátní systém péče o zákazníky, který zefektivňuje a usnadňuje činnost servisů. Zákazníci tak v naší nabídce vedle dílů všech předních výrobců pro prvovýbavu, a také dílů vlastních značek, dále najdou široký sortiment garážového vybavení a nejmodernější diagnostiky, pestrou nabídku školení, nebo kdykoliv si neví rady, například informační pomoc na technické lince. Řada služeb a výhod pak vrcholí možnou spoluprací na úrovni mezinárodního servisního konceptu.

Značka TROST
- Založení 1904
- Člen WM SE, největšího dodavatele autodílů v Evropě
- 10 poboček v České republice
- Garant kvality sítě Autofit v ČR

Články o společnosti:

Získejte montážní přípravky za nákup rozvodů Gates u TROSTu

Splňte obratovou hranici 30 tis. Kč u společnosti TROST a získejte jednu ze sad přípravků pro montáž rozvodů. Obratová hranice se vztahuje na rozvodové sady a řemeny Gates. Platnost akce od 12.3. do 25.3.2018.

Sortiment motobaterií EXIDE se slevou 45 % u TROSTu

S prvními jarními dny nastává čas prověřit stav akumulátorů i v motocyklech.  Akumulátory do motorek značky EXIDE vám nyní nabízí TROST během následujících 14 dní s výraznou akční slevou 45 %. 

Mikina ZDARMA k olejům LIQUI MOLY od TROSTu

Odeberte 3 ks 60l sudů vybraných motorových olejů od TROSTu a získejte jako dárek racing mikinu Liqui Moly. Akce se vztahuje na oleje 1302, 3703, 3709, 1090, 3856, 3753 a 3758, které je možné kombinovat. Platnost akce do 30.4.2018 nebo do vyprodání zásob.

Přezouváme s TROSTEM

Společnost TROST vydala speciální akční katalog zaměřený na nastávající sezonu jarního přezouvání. Čtyřicetistránkový přehled obsahuje vše od montovaček a vyvažovaček kol, přes ruční nářadí až po nejžádanější spotřební sortiment pro pneuservis. Nabídka je platná od 1. 3. do 30. 4.2018.

Akumulátory Bosch řady S a T se slevou 45 % u TROSTu

Společnost TROST pro vás připravila skvělou možnost nákupu autobaterií Bosch řady S a T s výraznou akční slevou 45 %. Navíc bez zálohy na vrácení starého akumulátoru. 

Více