WM Autodíly, spol. s r.o.

WM Autodíly, spol. s r.o.

LEADER NA EVROPSKÉM NEZÁVISLÉM TRHU S NÁHRADNÍMI DÍLY

Německá tradiční značka WM Fahrzeugteile vznikla v roce 2016 spojením dvou předních evropských dodavatelů autodílů, společností Wessels Müller a TROST. Historie firmy a zkušenosti tak sahají na začátek 20. století, kdy Ernst Misol, zakladatel firmy TROST, pracoval jako konstruktér motorů v týmu okolo Gottlieba Daimlera. V roce 1904 založil v Bad Cannstatt nedaleko Stuttgartu zřejmě první německý velkoobchod s náhradními díly. Aktuálně společnost WM dosahuje ročního obratu 1 600 mil. EUR a patří k nejsilnějším leaderům trhu v Evropě.

Jako jedni z prvních velkoobchodníků s náhradními díly nabízeli obě firmy svým partnerům servisní služby, které dalece přesahovaly prodej náhradních dílů. V roce 1995 byl vyvinut např. servisní koncept AUTOFIT jako první koncept nabízející „full-service“ v oblasti technických, organizačních a komunikačních služeb.

Za svou bohatou a úspěšnou historii si značka WM vypracovala unikátní systém péče o zákazníky, který zefektivňuje a usnadňuje činnost servisů. Zákazníci tak v nabídce vedle dílů všech předních výrobců součástek pro prvovýbavu nových vozů, najdou také díly např. značky repstar, řady s příznivým poměrem cena/kvalita, vyráběných pod hlavičkou WM. Zákazníkům je neustále k dispozici široký sortiment garážového vybavení a nejmodernější diagnostiky, pestrá nabídka školení, nebo kdykoliv si neví rady, například informační pomoc na technické lince. Řada služeb a výhod pak vrcholí možnou spoluprací na úrovni mezinárodního servisního konceptu AUTOFIT.

Zákazníkem společnosti WM Autodíly je špičkový nezávislý autoservis. Tedy firma, která se řidičům stará o jejich vůz v naprosto srovnatelné kvalitě, kterou nabízí originální autoservis. Zároveň však je zpravidla univerzálnější, postará se o všechny značky, a cenově příznivější.

V současné době WM Autodíly v České republice zásadním způsobem modernizují logistickou strategii. Cílem je dostat maximální množství zboží na každou z devíti lokálních poboček, a tak být zákazníkovi neustále po ruce. Mechanik má všechny běžné potřebné díly k dodání ještě týž den. Při složitějších opravách nejpozději druhý den.

Značka WM
– založení 1945
– přední dodavatel autodílů v Evropě
– 9 poboček v České republice
– Garant kvality sítě Autofit v ČR

Články o společnosti:

WM Autodíly: pobočky Ostrava a Brno kompletně v barvách WM

Společnost WM Autodíly v rámci další etapy optimalizace a restrukturalizace sítě poboček a logistiky aktuálně kompletně změnila vzhled poboček v Ostravě a Brně.

Akční nabídka WM – červen 2019

Akční nabídka WM pro měsíc červen představuje výběr populárních univerzálních položek, které najdou uplatnění v každé dílně. Platnost nabídky je od 1. do 30. 6. 2019.

Flotila rozvozových vozů WM Autodíly v nových barvách

Flotila 15 nových rozvozových vozů dnes poprvé vyrazila se zbožím z pobočky WM Praha. Zároveň se zákazníkům představuje i kompletně obměněný tým řidičů.

WM Autodíly: K produktům Liqui Moly dárky zdarma!

Úspěšná akce na odběr vybraných 60l sudů prémiových olejů Liqui Moly je ve WM Autodíly prodloužena až do 31. 7. 2019 nebo do vydání zásob dárků. Za odběr dvou sudů olejů 60 L získáte zdarma kombinézu + 24 x 0,5L piva Pilsner Urquell.

Firma WM Autodíly má nového jednatele Stojí za přečtení

Firma WM Autodíly má nového jednatele

Firma WM Autodíly pověřila od dubna 2019 novým vedením Jana Musila.

Více