WM Autodíly, spol. s r.o.

WM Autodíly, spol. s r.o.

LEADER NA EVROPSKÉM NEZÁVISLÉM TRHU S NÁHRADNÍMI DÍLY

Německá tradiční značka WM Fahrzeugteile vznikla v roce 2016 spojením dvou předních evropských dodavatelů autodílů, společností Wessels Müller a TROST. Historie firmy a zkušenosti tak sahají na začátek 20. století, kdy Ernst Misol, zakladatel firmy TROST, pracoval jako konstruktér motorů v týmu okolo Gottlieba Daimlera. V roce 1904 založil v Bad Cannstatt nedaleko Stuttgartu zřejmě první německý velkoobchod s náhradními díly. Aktuálně společnost WM dosahuje ročního obratu 1 600 mil. EUR a patří k nejsilnějším leaderům trhu v Evropě.

Jako jedni z prvních velkoobchodníků s náhradními díly nabízeli obě firmy svým partnerům servisní služby, které dalece přesahovaly prodej náhradních dílů. V roce 1995 byl vyvinut např. servisní koncept AUTOFIT jako první koncept nabízející „full-service“ v oblasti technických, organizačních a komunikačních služeb.

Za svou bohatou a úspěšnou historii si značka WM vypracovala unikátní systém péče o zákazníky, který zefektivňuje a usnadňuje činnost servisů. Zákazníci tak v nabídce vedle dílů všech předních výrobců součástek pro prvovýbavu nových vozů, najdou také díly např. značky repstar, řady s příznivým poměrem cena/kvalita, vyráběných pod hlavičkou WM. Zákazníkům je neustále k dispozici široký sortiment garážového vybavení a nejmodernější diagnostiky, pestrá nabídka školení, nebo kdykoliv si neví rady, například informační pomoc na technické lince. Řada služeb a výhod pak vrcholí možnou spoluprací na úrovni mezinárodního servisního konceptu AUTOFIT.

Zákazníkem společnosti WM Autodíly je špičkový nezávislý autoservis. Tedy firma, která se řidičům stará o jejich vůz v naprosto srovnatelné kvalitě, kterou nabízí originální autoservis. Zároveň však je zpravidla univerzálnější, postará se o všechny značky, a cenově příznivější.

V současné době WM Autodíly v České republice zásadním způsobem modernizují logistickou strategii. Cílem je dostat maximální množství zboží na každou z devíti lokálních poboček, a tak být zákazníkovi neustále po ruce. Mechanik má všechny běžné potřebné díly k dodání ještě týž den. Při složitějších opravách nejpozději druhý den.

Značka WM
– založení 1945
– přední dodavatel autodílů v Evropě
– 9 poboček v České republice
– Garant kvality sítě Autofit v ČR

Články o společnosti:

WM Autodíly: To nejlepší pro čistou práci

Na týden od 17. 2. do 24. 2. 2020 připravila společnost WM Autodíly akční výběr nejpopulárnějších papírových a látkových utěrek, které slouží k absorbci tekutin, k vysoušení rukou, ale lze je použít také pro úklid. Velmi dobře absorbují i olejnaté tekutiny a vazelínu.

Probíhající akce firmy WM Autodíly

Aktuální prodejní akce firmy WM Autodíly.

Grafický modul Eurotax v katalogu repdoc doplněn o čísla originálních dílů

Velmi silnou zbraní katalogu dílů repdoc od WM Autodíly je grafický rozpad konkrétního vozu. Ten umožňuje zákazníkovi velmi rychlou a intuitivní cestou vyhledat na obrázku vybraného vozu správný díl.

WM Autodíly: Získejte stylovou retro ceduli!

Během února můžete získat oblíbenou retro ceduli, která se bude vyjímat v každé dílně. Získáte ji za 3.000 Kč nákupu v sortimentu žhavení a zapalování od značek BERU, NGK, BOSCH a DENSO.

WM Autodíly: Sleva až 50% na startéry a alternátory!

Vynikající ceny se slevou až 50 % na celý sortiment startérů a alternátorů mají zákazníci po celý únor nastaveny u WM Autodíly. Vybírat můžete z nabídky čtyř značek včetně produktů repstar, kde vedle unikátní ceny navíc získáte nadstandardní 3letou záruku, která potvrzuje kvalitu této značky.

Více