Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Interaction slaví výročí

Interaction s.r.o., výhradní distributor lakovacích materiálů Spies Hecker, slaví v tomto roce 25. výročí působení na českém trhu.

Bezpečně na pracovišti

V České republice došlo v minulém roce k více než 27.000 pracovním úrazům. Používání osobních ochranných pracovních prostředků může přispět k zabránění pracovním úrazům, popř. ke snížení nebezpečí zranění.

LIQUI MOLY – nové www stránky

Na nových  stránkách LIQUI MOLY se čtenář dozví veškeré informace o produktech, novinkách, marketingu a v neposlední řadě zde nalezne olejového průvodce.

Dramatické zlepšení automobilových světlometů od dob Fordu T

Názorný pokus Fordu ukazuje, jak dramaticky se od dob Modelu T zlepšily automobilové světlomety.

BESTDRIVE startuje do roku 2017

V servisní síti BestDrive je začátek roku ideální příležitostí pro ohlédnutí se zpět za uplynulým rokem 2016. A také pro plánování – nejen nadcházejícího roku 2017.

STAHLGRUBER rozšířil sortiment výfukových systémů NOVAK

Společnost STAHLGRUBER rozšířila sortiment výfukových systémů o více než 70 položek.

Nová maskovací folie CDC ECONOMASK firmy Horn&Bauer

Společnost Auto Fit, s.r.o. nabízí novinku na českém trhu – prémiovou maskovací folii CDC ECONOMASK firmy Horn&Bauer.

Elektromobilita je do budoucna důležité odvětví

Podle odhadů Bosch se v roce 2025 vyrobí téměř 20 milionů hybridních a elektrických vozidel. Společnost Bosch vnímá elektromobilitu jako důležitý obor budoucnosti.

Nová robustní zimní pneumatika Nokian Hakkapeliitta 44

Extrémní severské podmínky vyžadují speciální připravenost. Společnost Nokian Tyres, nejseverněji umístěný výrobce pneumatik na světě, a islandská společnost Arctic Trucks, která se specializuje na přestavbu 4×4 vozidel, proto přicházejí na trh s novou pneumatikou Nokian Hakkapeliitta 44 pro nejtvrdší zimní podmínky.

NGK rozšiřuje nabídku žhavicích svíček o sedm nových typů

NGK Spark Plug Europe uvedla na aftermarket sedm žhavicích svíček ze svého OE programu pro malé motory. Je možné je aplikovat do zhruba 300 typů motorů.