Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Walker nabízí katalyzátor vyhovující normě Euro 6

Katalyzátor Walker 28569, vyhovující normě Euro 6, nabízí alternativu pro opravu dílů, které jsou dostupné zatím pouze u dealerů značek.

Textar nabízí pro aftermarket brzdové destičky na Astru K

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové destičky pro nový Opel Astra K.

Novinka u Auto Kelly – Hydraulické filtry VAICO

Od prosince 2016 se sortiment Auto Kelly rozrostl o hydraulické filtry VAICO, německého dodavatele VIEROL. V sortimentu najdete jak samostatné, tak i kompletní sady.

Společnost Continental mění pozici své značky na evropském trhu

Společnost Continental hodnotí své marketingové aktivity z předchozích let a představuje své plány pro nejbližší budoucnost.

Nejlepší kalendář roku 2017 je od firmy Auto Kelly

Vítězem šestého ročníku „Kalendář roku“ se po roční pauze stal kalendář firmy Auto Kelly. Na druhém místě se umístil kalendář firmy Stahlgruber a na třetím místě kalendář firmy ACI.

Ochranné obálky na testkarty Colad

Firma Servind představila novinku od společnosti EMM. Jde o papírové ochranné obálky na testkarty Colad. Obálky jsou z kartonu o velikosti 110×150 mm, přesně na jednu nalakovanou testovací kartu Colad. Ulož, ochraň, uspořádej! To přesně vystihuje funkci těchto obálek.

Značka DACO Germany hledá distributora na území ČR

Značka DACO Germany hledá distributora autodílů na území České republiky.

Novinka v sortimentu STAHLGRUBER CZ – střešní boxy NEUMANN

Firma Stahlgruber zařadila do své nabídky střešní boxy renomovaného výrobce NEUMANN.

Jak předejít poškození pneumatik

Neopatrné parkování u obrubníku nebo kontakt s výmolem mohou vážně poškodit vaši pneumatiku. Stejně tak ji z provozu může vyřadit i ostrý kámen. Pokud pneumatika utrpí tupý nebo ostrý náraz, měl by ji co nejdříve zkontrolovat odborník na pneumatiky. Poškození bočnice totiž vyžaduje ve většině případů nákup a montáž nové pneumatiky.

Nová pobočka Elitu

Pobočku s pořadovým číslem 46 otevřel ELIT v Klatovech. Po nedávném otevření 45. pobočky v Ústí nad Orlicí tak ELIT expanduje pro změnu na Šumavu.