Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Tenneco představuje přísady do paliva

Nepřetržité hromadění sazí a jiných znečišťujících látek může vést k poškození motoru, což znamená značné náklady. Odstranění těchto usazenin může mít vliv na obnovu výkonu motoru nebo na snížení spotřeby paliva. Firma Tenneco pod svou značkou Walker přináší několik produktů, které mohou pomoci.

BILSTEIN rozšiřuje katalogovou nabídku

Katalog tlumičů a opravných sad BILSTEIN byl rozšířen o položky, které pasují do 323 různých modelů aut. Nové reference jsou určeny pro osobní a lehká užitková vozidla.

Inovativní dieselový filtr od UFI pro Hyundai a Kiu

UFI Filters jsou jediným OE dodavatelem pro dieselové filtrační systémy Hyundai a Kia, přičemž využívají technologii nové generace s dvoustupňovou filtrací zajišťující vynikající odlučování vody. Nové dieselové filtry pro populární automobily Hyundai a Kia budou dostupné také pro aftermarket.

STAHLGRUBER tip: LOCTITE 290 – zajišťovač závitů

STAHLGRUBER ve spolupráci s HENKEL ČR vám představuje LOCTITE 290 zajišťovač závitů se střední až vysokou pevností, který disponuje kapilárním účinkem.

Bruska Mirka získala ocenění Red Dot Design Award 2017

Akumulátorová bruska Mirka AOS-B získala prestižní ocenění Red Dot Design Award 2017. Bruska navržená ve spolupráci se švédskou designérskou společnosti Veryday byla oceněna za vysokou kvalitu designu v kategorii Red Dot Award: Produktový design 2017.

Coyote má nový web

Najdete zde zajímavé informace o novinkách a probíhajících akcích, kompletní produktové portfolio rozdělené do několika kategorií a mnoho dalšího.

Brzdové kotouče od Textaru na nový Fiat Talento

Nabídka firmy Textar pro aftermarket se rozšířila o brzdové kotouče pro nový Fiat Talento.

Kola DOTZ Revvo vyšperkují vzhled automobilu

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak vypadá design DOTZ Revvo v černém nebo bronzovém provedení třeba na Audi TT, BMW M2 nebo VW Golf 7.

Ferdinand Bilstein převezme firmu KM

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG přebírá 100% firmy KM AUTO TECHNIK Kary + Mangler GmbH. Jihoněmecká firma se specializuje na výrobu spojek.

Cebia SUMMARY 1/2017

Společnost Cebia přináší statistický souhrn trhu s ojetými vozidly. Jedná o analýzu prvního kvartálu letošního roku.