Novinky

Novinky z trhu aftermarketu

Odpory a krokové motorky od firmy DENSO

Společnost DENSO rozšířila nabídku dílů pro tepelné systémy o 68 nových dílů v kvalitě OE.

Nové položky v katalogu Bilstein

BILSTEIN rozšiřuje svou nabídku pro dalších 40 modelů osobních automobilů. Mezi nové položky patří pružiny a tlumiče pérování z řady Replacement and Performance.

Navštivte výstavu dny dílenského vybavení TROST

Společnost TROST vás zve na jarní dny dílenského vybavení, na kterých vám představí aktuální novinky pro nastávající sezónu jarního přezutí. Výstava se koná dne 6.-8.3. v Hostivici a 13.-15.3. v Olomouci.

Tenneco dodává tlumiče na nové Suzuki

Společnost Tenneco dodává tlumiče s technologií Multi-Tuned Valve (MTV) pro nový model Swift Sport vyrobený v Japonsku a také na Maruti Suzuki India Dzire. Nejnovější generace Swiftu, která debutovala v září na IAA 2017 ve Frankfurtu, bude mít přední vzpěry a zadní tlumiče od firmy Tenneco. 

Novinky v nabídce autodoplňků v Auto Kelly

Společnost Auto Kelly rozšířila svůj sortiment přesných autodoplňků o loketní opěrky evropského výrobce RATI a o gumové vany do zavazadlového prostoru.

ProfiAuto organizuje pro řidiče přes 11 PitStopů v Česku i na Slovensku

Síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto připravuje po loňském úspěchu sérii pravidelných bezpečnostních akcí pro řidiče pod názvem PitStop.  Jedná se o servisní prohlídky, kde si mohou řidiči nechat zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma. 

Nová továrna Brembo na uhlíková vlákna

V italském městě Curno vzniká nová továrna Brembo, která se bude podílet na výrobě speciálních uhlíkových materiálů určených pro automobilové závody.

Produktové novinky KYB 2018/01

Společnost KYB rozšířila svou nabídku tlumičů pro vybrané značky a modely osobních automobilů. Mezi jinými pro vozidla značek Hyundai, Kia, Toyota nebo Opel.

Evropské sympozium APRA

Mezinárodní organizace společností zabývajících se regenerací náhradních dílů - APRA se připravuje na další ročník setkání odborníků. Tentokrát se bude konat v Maďarsku.

Mechatronika špičkové třídy, to je TCM

Snímač úhlu a momentu natočení volantu, přepínače i mechanismus řízení náboje. To vše je skryto v zařízení ve vozidle, které se pro zjednodušení označuje třemi písmeny TCM a znamená Top Column Modules, česky modul sloupku řízení.