Obchodní oblast Bosch Two-Wheeler & Powersports nadále nabírá na otáčkách

12. listopadu 2018, 15:00

Bosch Two-Wheeler & Powersports si dál drží růstový kurz: v roce 2018 by měl prodej oproti loňskému roku vzrůst o více než 20 procent.

Bosch Two-Wheeler & Powersports nadále nabírají na otáčkách
Obrázek: Bosch

Obchodní oblast Bosch Two-Wheeler & Powersports nadále nabírá na otáčkách. Předpokládá se, že prodej v této oblasti za rok 2018 vzroste oproti minulému roku až o 20 procent. Podle odhadů společnosti Bosch tak prodeje obchodní oblasti porostou dvakrát rychleji než samotný trh, čímž se budou blížit k cíli prodeje jedné miliardy eur v roce 2020, generované asistenčními a pohonnými systémy a systémy elektrifikace a konektivity. Nejdůležitějším trhem v této oblasti je pro Bosch Indie, kde společnost nabízí pohonná a bezpečnostní řešení pro motocykly, specifická pro daný trh. Bosch navíc dále investuje do stále rostoucího trhu.

Kromě Indie a Číny patří k celosvětově nejrelevantnějším trhům jihovýchodní Asie. Z tohoto důvodu tam společnost Bosch založila vlastní tým, aby mohla ještě lépe plnit požadavky místního trhu.

„Bosch pokračuje ve svých investicích do technologií pro motocykly a vozidla powersports, čímž chce dosáhout vedoucího postavení na trhu,“ říká Dr. Dirk Hoheisel, člen představenstva společnosti Robert Bosch GmbH.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!