Akce

Akční nabídky pro autoservisy

AD Partner: Rychločističe Pro zdarma k produktům Liqui Moly

Společnost AD Partner nabízí za nákup 4 ks produktu 5W-40 TOP TEC 4100 nebo 4 ks produktu 5W-30 TOP TEC 4200 zdarma 6 KS Rychločistič Pro. Akce platí do 30. 4. 2019. 

Inter Cars: 15 dní akčních slev na katalyzátory a filtry DPF

Firma Inter Cars si připravila na 15 dní, od 16. 4. do 30. 4. 2019, akční slevy na katalyzátory a filtry značky DPF. K nákupu 2 ks uvedených katalyzátorů a filtrů získáte Bosal aditivum dle vlastního výběru za 1 Kč.

WM Autodíly: K produktům Liqui Moly dárky zdarma!

WM Autodíly (dříve TROST) je tradiční distributor olejů, aditiv, autokosmetiky a dílenské chemie na českém trhu a Liqui Moly zůstává jedním z hlavním pilířů nabídky WM v tomto segmentu i nyní. Nyní nabízí k nákupu Liqui Moly dárky zdarma!

J+M Autodíly: Slevy na sortiment Febi Bilstein a KS Tools

Firma J+M Autodíly nabízí až 55% slevy na kompletní sortiment značky Febi Bilstein. Dále lze využít akční ceny na nářadí na montáž kol a pneumatiky značky KS Tools. Akce platí od 15. 4. do 21. 4. 2019.

Auto Kelly: Sleva na kompletní sortiment Schaeffler

Společnost Auto Kelly nabízí akční ceny na kompletní sortiment Schaeffler – značky INA, LUK a FAG. Akce platí od 15. 4. do 21. 4. 2019.

ELIT: Akční ceny na filtry Knecht a speciální nářadí na motory

Firma Elit nabízí kompletní sortiment filtrů německé značky Knecht s 55% slevou. Dále lze využít akci na speciální nářadí na motory různých značek. Akce platí od 15. 4. do 21. 4. 2019.

Probíhající akce firmy Auto Kelly

Aktuální prodejní akce firmy Auto Kelly.

Probíhající akce firmy Stahlgruber

Aktuální prodejní akce firmy Stahlgruber.

Probíhající akce firmy Inter Cars

Aktuální prodejní akce firmy Inter Cars Česká republika.

Probíhající akce firmy Elit

Aktuální prodejní akce firmy Elit CZ.