Akce

Akční nabídky pro autoservisy

Slevy až 38 % na vybrané ochranné pomůcky u TROSTu

Společnost TROST příštích 14 dní nabízí sortiment ochranných pomůcek Feldtmann za akční ceny. Slevy až 38 % jsou nastaveny na nejpopulárnější položky této značky.

Akční nabídka výbavy a doplňků od TROSTu

Společnost TROST připravila akční nabídku užitečných drobností pro bezproblémové letní cestování na následujících 14 dní. Najdete zde široký sortiment  od povinné výbavy, přes univerzální doplňovací olej až po oblíbený střešní nosič na kola Thule se slevou až 66 %.

Svijany za Starline u Auto Kelly

Nakupte u Auto Kelly podvozkové díly Starline za 1.500 Kč a 2l Svijanský Máz je váš. Akce platí od 18. 6. 2018 do vyprodání zásob odměn. 

Inter Cars rozdává belgické pivo k výrobkům CRC

Společnost Inter Cars za nákup produktů CRC rozdává belgické pivo. Akce probíhá od 18. 6. 2018 do 31. 8. 2018.

ELIT rozdává pivo k produktům Starline

Společnost ELIT rozdává svým zákazníkům pivo. Za nákup podvozkových dílů Starline v hodnotě 1.500 Kč je Svijanský máz 2l váš. Akce platí od 18.6. do vyprodání zásob odměn.

Akční ceny na aftermarketové díly klimatizace + dárek od ELITu

Společnost ELIT připravila 50% slevu na všechny aftermarketové díly klimatizace na osobní vozy, kromě položek na vozy ŠKODA, kde lze využít slevu 30 %. Ke každému uhlíkovému filtru CORTECO získáte navíc čistič klima CARAMBA zdarma. ELIT připravil i akční nabídku z garážovky: dílenské lampy a čistič klimatizace, 400 ml. Akce platí do 24. 6. 2018.

Brzdy se slevou až 55 % a značkové nářadí BOSCH za akční ceny u Auto Kelly

Společnost Auto Kelly nabízí kompletní sortiment brzd se slevou až 55 % a značkové nářadí BOSCH za akční ceny. Akce platí do 24. 6. 2018.

Kladiva KS TOOLS a sortiment NordGlass se slevou u JM autodíly

Kladiva KS TOOLS nakoupíte za akční ceny a kompletní sortiment NordGlass se slevou až 50 % u J+M autodíly. Akce platí v týdnu od 18. 6. do 24. 6. 2018.

Získej mistrovský set za nákup akčního balíčku produktů PETEC u ELITu

Společnost ELIT nyní rozdává mistrovský party set za nákup akčního balíčku produktů PETEC. Dárek obsahuje Smirnoff vodku 0,7 l + 3 x Energy drink. Akce platí do 31. 7. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Akce Magneti Marelli - aktualizace licencí diagnostiky

Akční nabídka aktualizace licencí diagnostiky Magneti Marelli.