Co můžete očekávat na Diagnostic Conu?

11. července 2022, 13:34

Mladoboleslavské museum bude 8. 9. 2022 hostit Diagnostic Con, akci z branže autoopravářů a diagnostiků vyznávající pokrokovou a nekonvenční diagnostiku, při které je bezpodmínečně nutné umět číst křivky, co o autě říkají o 80 % víc než jen chybová hlášení paměti řídící jednotky nebo výpověď řidiče.

Představí se nový FCD Logger

FCD Garáž představí svůj vlastní EOBD Logger v novém kabátě, s novými funkcemi a s doprovodnou aplikací pro mobilní telefon.

Bylo nutné provést několik zásadních změn na jeho dosavadní předsériové softwarové verzi. FCD právě končí první fázi testování FCD Loggerů napojených na FCD Cloud na českém území a interně FCD Logger otestovali i v Německu, Rakousku, Polsku a na Slovensku.

Co dále uvidíte na Diagnostic Conu?

Zbrusu nový PARTICLE COUNTER od AVL Ditest (nově schválený již pro Měření emisí v Holandsku) odhaluje ilegálně odstraněné či jinak manipulované filtry částic, které uvolňují nebezpečně malé mikročástice do okolního ovzduší, a to už ve volnoběhu! Neviditelné částice jsou v jeho útrobách nabíjeny elektrickým nábojem a ty jsou přístrojem jednotlivě (!!!) počítány.

Tato technologie, co odhaluje jak DPF atrapy, tak i nejmenší mikropraskliny v tělese filtru částic, bude jistě brzy součástí každé dobře vybavené autodílny.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!