SAG CZ: Rozšíření značky QWP o nové stěrače

14. března 2022, 14:58

Sortiment značky QWP v nabídce Swiss Automotive Group CZ v minulých dnech rozšířily přední stěrače, a to v obou aktuálně používaných verzích – tedy pružné ploché i tradiční ramínkové.

Stěrače QWP

Stěrače řady QWP HPWS (High Performance Wiper System) mají stírací lišty z kvalitního přírodního kaučuku s přesně střiženým břitem pro lepší stírací účinek. Základ konstrukce tvoří pevný ocelový rám odolný proti korozi. Díky tomu stěrače QWP slibují stabilní dobré výkony za každého počasí a dlouhou životnost. To je mimo jiné deklarováno také pečetí kvality ´GEBRAUCHSWERT GEPRÜFT´ (testované užitné vlastnosti) od TÜV Austria Automotive Gmbh, což je uznávaná rakouská nezávislá akreditovaná inspekční a certifikační instituce s působností po celém světě.

V modrých blisterových obalech nechybí ani potřebné montážní adaptéry, které umožňují montáž na naprostou většinu automobilů současného evropského vozového parku. V rámci prvotního naskladnění byly do nabídky zařazeny stěrače v délkách od 28 do 75 cm (resp. od 36 do 61 cm).

Tuto nabídku určenou pro přední okna v blízké budoucnosti doplní také široký sortiment zadních stěračů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!