Zimní pneumatiky Hankook uspěly v nezávislých evropských testech

8. listopadu 2018, 13:31

Společnost Hankook přichystala pro své zákazníky zimní pneumatiky i*cept RS 2, i*cept Evo 2 a i*Pike RS 2. Kvalita těchto tří modelů byla vyzkoušena nezávislými testy pneumatik pořádaných redakcemi automobilových časopisů.

Zimní pneumatiky Hankook v nezávislých evropských testechPneumatiky Winter i*cept RS 2, Winter i*cept Evo 2, Winter i*Pike RS 2 dosáhly v nezávislých testech napříč Evropou dobrých výsledků. Pořadatelé z Německa, Finska, Ruska, Švédska a Velké Británie ocenili především krátkou brzdnou dráhu a dobrou ovladatelnost zimních pneumatik Hankook na zasněžené vozovce.

Model Winter i*cept RS 2, určený do mírných podmínek střední a západní Evropy, se vyznačuje dobrou ovladatelností a bezpečností jízdy. Do zimních povětrnostních podmínek na silnicích střední a západní Evropy je vhodná také pneumatika Winter i*cept Evo 2. Její kvalita spočívá v kvalitním brzdném výkonu na zasněžené vozovce a optimální stabilitě v zatáčkách.

Zimní pneumatiky Hankook v nezávislých evropských testechDo Skandinávie a Ruska, kde trvale panují teploty pod nulou, Hankook dodává mimo jiné pneumatiky i*Pike RS 2. Tyto zimní pneumatiky s hroty se vyznačují dobrým chováním při brzdění na sněhu, jakož i dobrým vedením stopy na ledu. Vývoj tohoto nového dezénu probíhal již v testovacím centru Ivalo, v severním Finsku, které slouží k náročným testům zimních pneumatik Hankook, určených zejména pro evropské trhy.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!