MotoFocus EU: Hledáme kolegu do týmu redakce

27. června 2018, 10:45 Job offer may be outdated

Jsme mladá dynamická společnost zabývající se aftermarketem s náhradními autodíly na portálech motofocus.cz, motofocus.sk a truckfocus.sk. Do svého týmu hledáme:

Copywriter/ka – Redaktor/ka

Náplň činnosti

  • Vkládání a úprava článků na weby motofocus.cz, motofocus.sk a truckfocus.cz
  • Zpracování textů, obrázků, videí
  • Zpracování tiskových zpráv

Požadujeme

  • Orientace v oblasti automotive
  • Dobrá znalost češtiny po gramatické stránce
  • Výborné stylistické schopnosti
  • Zpracování textu v souladu se SEO
  • Znalost online prostředí a nových médií
  • Znalost pravidel pro online copywriting
  • Profesionální práci s Microsoft Office a internetovými aplikacemi
  • Požadujeme znalost angličtiny, znalost polštiny a slovenštiny výhodou
  • Znalost práce se systémem WordPress

Nabízíme

  • Plný úvazek, možnost externí spolupráce
  • Home office
  • Pružná pracovní doba

Další činnosti

  • Vliv na podobu obsahu, tvorba autorských článků
  • Účast na tiskových konferencích v ČR i zahraničí
  • Tvorba reportáží (text, foto, video) z veletrhů a jiných akcí v ČR i zahraničí

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Zašlete svůj životopis na na e-mail: rene.szotek@motofocus.eu, předmět zprávy: redaktor

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli vzít zpět.