Turbo-Tec: Obchodní zástupce

18. září 2019, 11:16 Job offer may be outdated

Turbo-Tec je jednou z největších nezávislých společností v Evropě, která se specializuje na profesionální opravy dieselových vstřikovacích systémů a turbodmychadel. Značka Turbo-Tec je přítomna v mnoha evropských zemích, kde se její jméno stalo synonymem pro nejvyšší kvalitu služeb a výrobků. Firma nyní hledá do svého rostoucího týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na pozici

Obchodní zástupce
Brno, Praha

NÁPLŇ PRÁCE:

– budování a udržování dobrého jména značky
– prodej produktů a služeb, které společnost poskytuje
– řízení vztahů s klíčovými zákazníky
– vyhledávání nových obchodních příležitostí
– zpracování materiálů pro kompletní nabídku společnosti
– analýza trhu
– pravidelný reporting

OČEKÁVÁME:

– zkušenosti v automobilovém sektoru
– SŠ/VŠ vzdělání
– loajalitu a týmového ducha
– zkušenosti s obchodem
– aktivní znalost anglického jazyka
– charismatickou osobnost
– reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti
– ŘP skup. B,
– orientace a zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu výhodou

NABÍZÍME:

– nadstandardní platové ohodnocení + bonusy
– automobil
– telefon i pro soukromé užívání
– benefity
– velmi přátelské pracovní prostředí
– zázemí silné společnosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se pohybovat v automobilovém sektoru, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ na: hr@turbo-tec.eu.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu Turbo-Tec CZ s.r.o.,Vídeňská 103, 619 00 Brno, IČ: 28289331, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.