Momentové nástavce s otočnou rukojetí v nabídce firmy FERDUS

7. října 2021, 8:54

V průběhu letních prázdnin uvedl FERDUS na český a slovenský trh momentové nástavce určené pro utahovačky, které s těmito praktickými adaptéry dokáží pracovat s pevně nastavenou silou. Nemůže se tedy stát, že dojde ke stržení šroubů kol kvůli nedodržení předepsaného momentu.

FERDUS novinka

Řada nástavců pokrývající postupně rozmezí od 90 do 230 Nm se u zákazníků setkala s velkým zájmem, proto FERDUS reaguje dalším rozšířením produktové nabídky a pro podzimní sezónu přichází s pokročilejší variantou, která navíc nabízí otočnou rukojeť. Ta umožňuje jistější úchop a vyšší kontrolu nad samotným adaptérem.

Ostatní benefity skromnějších sourozenců přitom zůstávají: vysoká odolnost, barevné odlišení jednotlivých nástavců pro snadnou identifikaci, široké rozpětí konkrétních krouťáků (100, 110, 120, 135, 150 a 190 Nm) a stále také vynikající poměr ceny a užitné hodnoty.

Momentové nástavce na utahovačky s otočnou rukojetí jsou v distribuci FERDUS dostupné od 1. 9. 2021 – všechna provedení shodně za 579 Kč bez DPH.

Author: AnM
Journalist at MotoFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!