AUTOEXPERT ACADEMY: Nová školení od května

4. dubna 2022, 13:24

V prvním vydání informoval AutoEXPERT o přípravě nových témat v rámci AutoEXPERT Academy školení. Od května se můžete přihlásit na první volné termíny, a to v Praze a Chrudimi. Stávající kurzy Logická diagnostika a Osciloskopická diagnostika pokračují i nadále.

Mechanika moderních vozidel (lektor Vladimír Durlej)

Školení se zaměřuje na mechanické jádro všech automobilů. Seznámíte se s konstrukcí moderních ložisek, pohonu kol a dílů řízení a zavěšení náprav.

Motorová chirurgie (lektor Vladimír Durlej)

V rámci tématu se seznámíte s konstrukcí dílů časování motoru řemenem a řetězem a jejich aplikací spolu s postupy montáže. Nebudou zde chybět ani informace k sestavám dílů pomocného pohonu agregátů, vodních čerpadel a zaměříme se na sestavení moderních rozvodů a chladicích systémů využívajících variabilní a elektronicky ovládaná vodní čerpadla.

Servis budoucnosti (lektor Vladimír Durlej)

Seminář zahrnuje veškeré aspekty spojené s vedením, rozvojem a provozními a legislativními úskalími spojenými s fungováním servisu.

Základy elektrotechniky (lektor Jakub Mejzlík)

Umět se orientovat v elektrotechnice je také nutné k tomu, abyste se mohli dále vzdělávat a učit pracovat třeba s osciloskopem nebo odhalovat závady v datové komunikaci CAN bus a dalších typů sběrnic. Dobrá znalost obecných zákonů elektrotechniky je základním předpokladem k logickému a cílevědomému odhalování závad v systémech moderních vozidel.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!