Společnost KYB natočila již druhé video ve virtuální realitě

8. listopadu 2018, 12:30

KYB Europe představila své v pořadí již druhé video ve virtuální realitě. Divák může zažít ten pocit, kdy sedí na sedadle spolujezdce závodního speciálu ve FIA World Rallycrossu.

KYB natočila video ve virtuální realitě

Film byl natočen ve spolupráci se závodním týmem EKS Audi Sport. Závodní speciál Audi S1 RX Quattro používá KYB elektronické servořízení, jenž má příznivý vliv na řízení a zároveň úsporu hmotnosti.Video ukazuje majitele stáje a zároveň pilota v jedné osobě Mattiase Ekströma, jak vyzývá diváka, aby si nasadil bezpečnostní přilbu a sedl si na sedadlo spolujezdce. Video je na točeno na závodní trati Biķernieki, jenž se nachází v Lotyšské Rize.

Video je nejlepší sledovat pomocí náhlavní soupravy virtuální reality v režimu 360 °. KYB Europe představí toto nové video spolu s předchozím videem bezpečné jízdy na různých výstavách a lokálních veletrzích po celé Evropě, jenž se budou konal v roce 2019. Při prohlížení videa mohou diváci obracet svou hlavu do libovolného směru a tím získají plně panoramatický pohled do okolí. Video lze také prohlížet na smartphonu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!