Ferdus představuje novou generaci samolepicích závaží pro litá kola

4. března 2019, 12:54

Tradiční český výrobce a prodejce vybavení pro pneuservis a autoservis, FERDUS, s.r.o. uvádí na domácí i globální trh novou generaci samolepicích závaží pro litá kola.

Co je hlavní předností? Čisté disky. Každé jaro, každý podzim. Před novým převážením strhneme dříve nalepená závaží a na disku se objeví stará lepící vrstva, které se téměř nelze zbavit. S tím je konec. Samolepicí novinka odstraní z povrchu veškeré lepidlo a spokojený zákazník má kolo perfektně čisté. Už žádné experimenty s acetonem, nebo benzínem.

Spodní vrstvu sendvičového uspořádání pásky nově tvoří chytrá fólie se zvýšenou odolností. Spolehlivě váže veškerý materiál nad sebou a zároveň zachovává stálou přilnavost samotného závaží.

Provedení a dostupnost

Nová samolepící závaží budou nabízena celkem ve čtyřech 60gramových provedeních. Dvě varianty pozinkované a dvě s šedým lakem. Každá pak buď jako pásek dvanácti 5gramových dílků, nebo v kombinaci čtyř 10gramových a čtyř 5gramových. Skladová dostupnost je zajištěna na obě hlavní sezóny letošního roku a jednotkové ceny začínají na rovné pětikoruně za verze v pozinku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!