Dynamická směrová světla Osram LEDriving integrovaná do vnějších zpětných zrcátek

1. července 2019, 9:43

Osram, specialista na automobilové osvětlení a vedoucí společnost v inovativních technologiích, rozšířil své rozsáhlé portfolio LED výrobků o dynamická směrová světla umístěná do vnějších zpětných zrcátek.

Osram LEDriving integrovaná do vnějších zpětných zrcátek

Nové produkty jsou k dispozici v bílé a černé verzi a doplňují čelní světlomety Osram LEDriving určené pro vozy VW Golf VII. Díky technologii Plug & Play lze tato směrová světla instalovat snadno a rychle.

Výkonné LED v nových dynamických směrových světlech poskytují až o 200 % více světla, než jsou minimální požadavky homologace ECE R6. Ve své třídě tím pádem dosahují výjimečných parametrů. Intenzivní vysoce kontrastní žluté LED světlo zvyšuje viditelnost těchto směrových světel pro ostatní řidiče, a to nejenom v noci, ale i během dne.

Integrovaná vizuální zpětná vazba ujišťuje řidiče o činnosti těchto směrových světel, a je navíc vylepšena vyspělou technologií optických vláken poskytující výjimečně homogenní rozložení světla. Dynamická směrová světla jsou synchronizována s ukazateli směru v předních LED světlometech Osram a perfektně doplňují světlomety LEDriving, které jsou aktuálně k dispozici pro vozy VW Golf VII.

Osram LEDriving integrovaná do vnějších zpětných zrcátek

Četné verze produktu upravené podle přání zákazníka

Dynamická směrová světla LEDriving v bílém a černém provedení s tónovanými skly jsou k dispozici pro všechny modely vozidel VW Golf VII 2012 a VW Touran II 05/2015. Tzv. Black edice se dokonale hodí pro všechny černé vozy, zatímco bílá verze je se svým světlým zevnějškem vhodná pro vozidla jakékoli barvy. Na výrobky se vztahuje pětiletá záruka a jsou schváleny pro použití v silničním provozu bez nutnosti registrace (disponují certifikací ECE podle homologace ECE R6/R10).

Kromě nových LED směrových světel pro vozy VW Golf VII budou představeny další verze pro vozidla VW Passat B8/VW Arteon, BMW1/2/3/4/x1 a všechny modely vozů Audi A4 8W, Audi A3 8V a Seat Leon III. Dynamická směrová světla umístěná do bočních zpětných zrcátek pro vozy VW Golf VII 08/2012 a VW Touran II 05/2015 jsou již v prodeji.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!