Pět nových toolboxů Continental usnadňuje náročnou práci

16. prosince 2019, 18:15

Profesionálním mechanikům nabízí společnost Continental 5 nových toolboxů, které usnadňují plnění požadavků na speciální opravy. Byly vyrobeny v Německu a obsahují sady nářadí v kvalitě, která zaručuje dlouhou životnost.

Nové toolboxy Continental

Každý box má jiné využití:

TOOL BOX WO1

Tento box obsahuje refraktometr, který umožňuje mechanikům rychle a přesně zkontrolovat mrazuvzdornost chladicí kapaliny. Na rozdíl od srovnatelných boxů jsou všechny adaptéry vyrobeny z masivního kovu, nikoli z plastu.

TOOL BOX W02

Tato kompletní sada adaptérů je také určena pro práci na chladicím systému. Automobilovým mechanikům usnadňuje diagnostiku a lokalizaci závad v celém chladicím systému u více než 80 % všech typů evropských vozidel. Kromě všech potřebných adaptérů – vyrobených z kovu s neklouzavým povrchem – obsahuje box také užitečné příslušenství, od zkušebního tlakového čerpadla po kapalinu na testování netěsností, s níž můžete detekovat vadná těsnění hlav válců.

TOOL BOX W03

Komfortní balíček pro jakoukoli práci na chladicím systému. Tento box obsahuje systém hadic pro snadné a automatizované plnění chladicího systému pomocí adaptérů W02. Všechno to funguje na principu podtlaku – únavné zvedání, zahřívání motoru nebo doplňování proto není nutné. A přirozeně to šetří spoustu času v hektickém každodenním provozu dílny. Stačí jen připojit, naplnit a máte hotovo. Tato sada je perfektním doplňkem boxů W01 a W02.

TOOL BOX V06

Profesionálové vědí: Mnoho motorů Fiat vyžaduje speciální nářadí, například pro správné zajištění vačkových hřídelů. Všechno toto speciální nářadí je součástí TOOL BOXU V06. Kvalitu lze poznat podle maličkostí: Držáky vačkových hřídelů nejsou vyrobeny z levného plastu, ale z masivního kovu.

TOOL BOX V07

TOOL BOX V07 je nástupcem dosavadního ToolBoxu universal. Obsahuje spoustu užitečného nářadí pro všechny složité práce na motoru, které vždy stojí čas, zejména pokud jde o kontrolu, nastavení a vymezení správného časování. Univerzální zbraň pro každodenní použití v dílně.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!