Nový webinář Valeo: Hybridní technologie Valeo – 2. díl již 13. října

8. října 2021, 11:59

Firma Valeo přikládá velký význam předávání technických informací, a proto kromě tradičních školení organizuje také online webináře, během kterých mechanici získávají cenné informace potřebné pro každodenní práci. Nyní firma připravila druhý díl live webináře na téma Hybridní technologie Valeo, a to ve středu 13. 10., vždy v 9:00 a 18:00.

Stop Start systém ReStART

V dalším díle série webinářů o hybridizaci vozidel se bude probírat systém ReStART. Konvenční startéry nejsou vhodné pro takový počet startovacích cyklů jako vyžaduje systém Stop-Start. Pro dosažení většího počtu startovacích cyklů musely být vyvinuty nové technologie.

Startér se zesíleným výkonem ReStART poskytuje mimořádnou životnost potřebnou pro opakované fáze spouštění motoru, má minimální dopad na architekturu motoru a může být aplikován na různé druhy motorů.

Chcete se o tomto systému dozvědět více? Připojte se k tomuto webináři a vše se dozvíte.

  • datum konání: ve středu 13. 10. 2021
  • čas: 09:00 a 18:00
  • doba trvání: 30 minut

Kromě těchto školení jsou v češtině k dispozici také další webináře. Webináře Valeo jsou neomezeně zdarma k dispozici 24/7. Jak takové webináře vznikají se můžete podívat v následujícím videu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!